עבודה בארצות הברית עם אישור עבודה

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש? השאירו פרטים!

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
שכר מעל 30K
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

עבודה בארצות הברית עם אישור עבודה

אחת הסוגיות המאתגרות בכל עבודה בחו"ל היא הסוגיה של עבודה עם אישור עבודה חוקי. זה לא סוד, שישראלים רבים טסים לעבוד בחו"ל ללא אישור עבודה וזה לא סוד שלרוב זה עובר די חלק, במקרים מסוימים זה יכול להוביל לחותמת שחורה שתמנע חזרה לאותה מדינה למשך מספר שנים ובמקרים מסוימים זה יכול להוביל אף לגירוש, לפעמים גם אחרי כליאה מאוד לא נעימה. עבודה בארצות הברית עם אישור עבודה מאפשרת לכם, לא רק לעבוד עם ראש שקט וללא כל חשש, אלא גם פותחת בפניכם מבחר גדול הרבה יותר של עבודות בהן תוכלו להשתלב ועל כך מספרים לכם בשורות הבאות, המומחים של חברת טרמינל עבודה בחול.

עבודה בארצות הברית עם אישור עבודה

האם בכלל אפשר להוציא אישור עבודה בארה"ב?

ובכן, התשובה היא שאישור עבודה הוא לא אישור שרק צריך לבקש ומקבלים. בכדי לקבל אישור עבודה, עליכם לעמוד בשורה של קריטריונים ועל אף שישנם כמה פרמטרים מאוד ברורים כמו היעדר עבר פלילי והיעדר אירועים קודמים עם רשויות ההגירה בארה"ב, בפועל מדובר בקריטריונים נוספים כמו גיל, מצב משפחתי, השכלה וקריטריונים נוספים שאף אחד לא באמת יודע מה הם. יחד עם זאת, אנשים שעובדים מול רשויות ההגירה של ארה"ב על בסיס קבוע, יודעים בדרך כלל לזהות את המקרים בהם אישור כזה אכן ניתן ואת המקרים בהם אין שום סיכוי שאישור כזה יינתן וזה כבר מביא אותנו לאופן בו הכי נכון לנסות ולמצוא עבודה בארצות הברית עם אישור עבודה.

 

איך אפשר להוציא אישור עבודה בארה"ב?

כפי שאמרנו, בכדי לקבל אישור עבודה יהיה עליכם לעמוד בשורה של קריטריונים שונים. יחד עם זאת, פנייה עצמאית שלכם לקונסוליה האמריקאית בבקשה לקבלת אישור עבודה, מבלי שאתם עומדים בקריטריונים הנדרשים היא פעולה שאפשר להגדיר כמעט בוודאות כבזבוז זמן וכסף. אם אתם רוצים להגביר את ההסתברות לקבלת אישור העבודה, בהנחה שהסתברות כזאת אכן קיימת, הדרך הנכונה ביותר לעשות זאת היא דרך גורם מקצועי כדוגמת חברת השמה של צעירים ישראלים בחו"ל. אמנם לא כל החברות העוסקות בתחום אכן יודעות לעבוד מול הרשויות האמריקאיות ולעבוד מולן באותה רמה של יעילות, אך ישנן חברות כדוגמת טרמינל עבודה בחול, שמכירה היטב את הפרוצדורות ויודעת היטב להעריך גם את ההסתברות לאפשרות של עבודה בארצות הברית עם אישור עבודה וגם את הדרך הנכונה ביותר לעשות זאת. בהיבט זה ראוי לומר כי, ישנן פעולות מסוימות שחשוב מאוד לא לבצע וישנם דברים מסוימים שחשוב מאוד לא להגיד בפנייה לקבלת אישור עבודה. לעומתם ישנן פעולות ודברים שכן צריך להדגיש ושיכולים בהחלט להגביר את ההסתברות לקבלת אישור עבודה. חברות כדוגמת טרמינל עבודה חול הן בדיוק הגורמים המקצועיים, שיכולים לבצע את התהליך בצורה המיטבית, להימנע ממה שצריך ולהדגיש את מה שחשוב.

למה חשוב להוציא אישור עבודה בארה"ב?

החשיבות של עבודה בארצות הברית עם אישור עבודה נובעת לא רק מעצם העובדה שכך דורש החוק האמריקאי ומעצם העובדה, שעבודה עם אישור עבודה מעניקה לכם ראש יותר שקט ללא חשש מרשויות ההגירה בארה"ב, אלא גם ובעיקר מכך שאישור עבודה פותח עבורכם טווח רחב הרבה יותר של עבודות בהן תוכלו להשתלב. אולי אתם יודעים ואולי לא, אבל האיסור עליכם לעבוד בארה"ב ללא אישור עבודה הוא לא האיסור היחיד. בארה"ב ישנו גם איסור להעסיק עובדים זרים ללא אישור עבודה, כך שמעסיקים רבים כלל לא ישקלו לשכור אתכם לעבודה אם אין לכם אישור עבודה כנדרש.

כאשר אתם מצטיידים באישור עבודה, אתם פותחים לעצמכם טווח רחב של עבודות נוספות ובכלל זה עבודות משרדיות, עבודות שירות לקוחות, עבודות מקצועיות ועבודות רבות אחרות שאין שום אפשרות להשתלב בהן ללא אישור עבודה. פתיחת טווח העבודות לעבודות נוספות אלה מאפשרת לכם גם לבחור בעבודה שמתאימה לכם יותר ולרוב גם ליהנות מרמת שכר גבוהה יותר. יחד עם זאת, כפי שאמרנו קודם לכן, תחילה יהיה עליכם להשיג את אישור העבודה הנדרש ובכך יכולה לסייע לכם מאוד חברת טרמינל עבודה בחול, שנחשבת לאחת החברות המובילות בישראל בהשמת צעירים ישראלים בחו"ל ומכירה היטב את הפרוצדורות של הוצאת אישור עבודה בארה"ב ובמדינות נוספות.

אז מה היה לנו בכתבה:
שמרית דהן
שמרית דהן

עובדת בחברת terminal עבודות בחו"ל מעל 11 שנה מתסעקת בתחום, תדאג לכם לכל העבודות שאתם רוצים לעבוד בחו"ל, במגוון תחמים מקוסמטיקה למנועלן.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>