עבודה באפריקה

תוכן עניינים

 

עבודה באפריקהעבודה באפריקה היא אולי לא נשמעת כמו הצעד הכי אטרקטיבי בעולם. אבל כל זה נכון רק ממבט ראשון. עבודה באפריקה היא ההזדמנות שלך להרוויח הרבה מאוד כסף וליהנות מאפשרויות קידום תעסוקתי שלא תמצא כמותן במקומות אחרים בעולם.

אפריקה זו ייבשת שתהליכי הפיתוח בה עוד בחיתולים. הסיבות לכך מגוונות אבל עיקרן כרוך במשטרים ריכוזיים שמלאו את היבשת עד סוף שנות התשעים וראשית שנות האלפיים. מדינות כמו אתיופיה, קניה וטנזניה עוד לא היו בשלות מספיק כדי להביא את התושבים ואת השטח שלהן לשלב בו אלו מוכנות לעבור את תהליכי הפיתוח הנדרשים שיהפכו גם את המדינות הללו למדינות מפותחות ומתקדמות.

לכן, אנו עדים כעת לתקופת ביניים ייחודית בנוף העולמי בו ניתן ליהנות מאפשרויות תעסוקה יוצאות דופן באפריקה. שם תוכלו לרכוש ניסיון, ידע וכמובן – שכר גבוה בהרבה מזה שתקבלו בארץ עבור אותן עבדות ממש.

אמנם ההקדמה הארוכה עסקה בעיקר בעובדים המגיעים עם ידע אקדמאי ומקצועי כזה או אחר. אבל אל תחשבו שאין מקום באפריקה לצעירים שרק השתחררו מהצבא ורוצים לעשות כסף טוב וליהנות מכל הטוב שיש ליבשת להציע.

כך שאם אתם מעוניינים למצוא עבודה באפריקה, אנחנו מאמינים שתיהנו לקרוא את המאמר הבא!


איזה סוגים של עבודות יש באפריקה ולמי הן מיועדות

מכיוון שאפריקה זו יבשת ולא מדינה, אנחנו יכולים לתת כאן מידע ממש על קצה המזלג שייתן לכם תמונה מסוימת על סוגי העבודות הנפוצים באפריקה. אבל חשוב לנו להדגיש כי אפריקה זו ייבשת גדולה והיא מכילה אינספור אפשרויות. כך שאנחנו בכל מקרה היינו ממליצים לכם לדבר איתנו ולהביא רשימה של סוגי עבודה רלוונטיים מבחינתכם גם אם במבט ראשון נדמה לכם כי אין עבודה מסוג זה באפריקה. האמינו לנו כי מעט יצירתיות, היכרות ונחישות, ימצאו לכם בדיוק את מה שאתם מחפשים.

בכל מקרה, אם בא לכם לשמוע עוד קצת על האפשרויות העומדות בפניכם, הכנו עבורכם את הרשימה הבאה!


עבודה באפריקה בעגלות

הצעות עבודה באפריקהכן, כן מה ששמעתם. אנחנו יודעים, אתם חושבים שעבודה בעגלות יכולה להתרחש רק במדינות מפותחות. אז יש לנו חדשות בשבילכם: אפריקה היא ייבשת ויש בה ערים מתקדמות מאוד. כך שאם תבחרו לעבוד בקייפטאון או ביוהנסבורג אתם תמצאו את עצמכם עובדים עם אוכלוסייה עמידה שיכולה לרכוש מכם לא מעט מוצרים.

עבודה בעגלות באפריקה לא שונה בהרבה מעבודה בעגלות בכל מקם אחר בעולם. מדובר על עבודה עם 'עגלה' בה תניחו את המוצרים אותם תתבקשו למכור עבור המעסיק. עבודה בעגלות יכולה להתמקד במכירה של מוצרי ים המלח, קוסמטיקה או מוצרי חשמל. בכל מקרה, אין לכם שום סיבה לדאגה. גם אם אתם לא מכירים את המוצרים, במרבית המקרים המעסיק מעביר את העובדים החדשים שלו מאין 'השתלמות' קצרה של כמה ימים. בהם תלמדו להכיר את המוצרים אותם אתם עתידים למכור בשווקים הגדולים של אפריקה.

עבודה בעגלות חביבה על ישראלים צעירים רבים בעיקר משום שאנו מדברים על צפי השתכרות גבוה במיוחד. הרי כידוע, בעגלות מרוויחים את שכר הבסיס אליו מתווספות עמלות הניתנות על פי כמות המכירות שעובד זה או אחר ביצע לאורך היום. רבים מעידים על הכנסה גבוהה במיוחד תוך זמן קצר יחסית. הדירה בה תתגוררו תהיה בדרך כלל דירה אותה שוכר עבורכם המעסיק לו תידרשו לשלם סכום מינימלי בכל חודש. בדירה תכירו את מי שיהפכו להיות החברים הכי טובים שלכם. איתם 'תחרשו' את העיר ותחוו ביחד את אפריקה.


עבודה באפריקה בתור מטפלת אצל משפחות עשירות

דרום אפריקה, אתיופיה, טנזניה וקניה אלו מדינות בהן חיות קהילות גדולות יחסית של אנשי עסקים מכל העולם שראו באפריקה פוטנציאל השתכרות לא רע ולכן החליטו להעתיק את מקום מגוריהם ליבשת. לא פעם אלו מחפשים נשים צעירות שישמשו בתור מטפלות לילדים. אנו מדברים על סכומי כסף גבוהים אותם ניתן להשיג בעבודה לא קשה שיכולה להתאים במיוחד לבחורות שאוהבות ילדים.

בקייפטאון ויוהנסבורג אלו יעדים נהדרים עבור עבודה מהסוג הזה שכן בשתי הערים הללו מתרכזות קהילות גדולות של יהודים עשירים במיוחד שהשתלבו לאורך השנים בכלכלה המקומית. עבודה בתור מטפלת היא עבודה משתלמת במיוחד שכן את לא נדרשת לכלכל את עצמך. בדרך כלל המגורים הם בבית המשפחה כך שאין ספק כי מי שרוצה לעשות כסף טוב בזמן קצר שיאפשר לה לטייל בעולם, ללמוד ועוד, יכולה למצוא את אפריקה מקום טוב לכך.

 


עבודה באפריקה בחקלאות

ישראל כידוע היא מעצמה בכל מה שקשור לפיתוח וחדשנות טכנולוגית בתחום החקלאות. כך שלא פעם מחפשים צעירים ישראליים בעלי רקע פיקודי שיעבדו תחת ארגונים גדולים העוסקים בתחום החקלאות באפריקה. חשוב לזכור כי מדובר על יבשת מתפתחת בה מרבית הפיתוח החקלאי נשען על חוות חקלאיות קטנות של תושבים מקומיים נעדרי יכולת טכנולוגית.

היתרון הגדול בהעסקה של צעירים ישראלים הוא שאלו מגיעים עם ידע טכנולוגי בסיסי וחינוך איכותי מהבית. עבודה בחקלאות באפריקה היא הזדמנות להרוויח לא מעט כסף ויותר מזה, מדובר על מקום בו תוכלו לזכות בניסיון ניהולי ולעבוד בעולם בו אתם תהיו השגרירים של מה שיש לעולם המערבי להציע.

חשוב לקחת בחשבון כי מדובר על עבודה לא קלה מצד אחד. המגורים הם בסביבה כפרית מה שאומר שהתנאים עלולים להיות 'פחות טובים' מאלו שתמצאו בעיר. אבל אין ספק שהחוויה והשכר יוכיחו לכם כי עבודה מסוג זה אכן הייתה שווה כל רגע.


עבודה באפריקה לצעירים בעלי רקע אקדמאי

 עבודה באפריקה לצעיריםכאשר אנו מדברים על רקע אקדמאי אנו מדברים על מהנדסים, מתכנתים ואלו שלמדו מקצועות להם יש ביקוש בעולם החדש. מדינות רבות באפריקה כמו אתיופיה, טנזניה, קניה ועוד שוכרות את שירותיהן של החברות הגדולות בעולם על מנת לבצע, בפעם הראשונה, פיתוח מאסיבי של תשתיות.

מדובר על פרויקטים בסדרי גודל גדולים במיוחד בהם תוכלו לזכות בניסיון חד פעמי שייתן לכם, מעבר לשכר טוב ותנאים, גם מפתח להשתלבות בתעשייה בארץ עם חזרתכם.

אבל, מעבר לכל היתרונות, חשוב לזכור כי עבודה באפריקה לאקדמאיים יכולה להיות גם דבר מאתגר. ראשית מכיוון שמדובר על עבודות לא קלות בדרך כלל. שנית, משום שבמידה ואתם בעלי משפחות, יכול להיות שרילוקיישן לאפריקה יכלול בתוכו רגעים לא קלים.

לכן, ההמלצה היא לא לעבור כל המשפחה יחד. ההמלצה היא להכין את הקרקע לפני הגעתה של המשפחה על מנת לאפשר לכולם מעבר מוצלח ונעים לעולם חדש.


רישיונות עבודה באפריקה

מאוד קשה לנו להגיד בפירוט מה התנאים לקבלת רישיון עבודה באפריקה. עליכם לזכור כי מדובר על יבשת גדולה בה לכל מדינה יש תנאים שונים בדרך לקבלת רישיון עבודה. מה שאנחנו כן יכולים לומר הוא שבסך הכול אפריקה משוועת לכוח אדם איכותי כך שבדרך כלל הרשויות לא מערימות קשיים נוספים על אלו המבקשים לעבוד בתחומה.


עבודה באפריקה – חשוב לדעת

אפריקה היא יעד מאתגר הטומן בחובו חוויות רבות ומשונות. אל תשכחו לדאוג לפוליסת הביטוח שלכם ולראות בדיוק למה תהיו זכאים בכל מקרה ומקרה. כמו כן אל תשכחו כמובן לבצע את כל החיסונים הנדרשים בטרם תעלו על המטוס אל היעד.

רוצים לשמוע פרטים נוספים? השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם!

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

צרו קשר ונחזור תוך 24 שעות

מאמרים אחרונים
עבודה בקליפורניה 

עבודה בקליפורניה  מאז שאתם זוכרים את עצמכם אחד מהחלומות הכי גדולים שהיו לכם היה לנסוע לקליפורניה? אתם שומעים על המקום משחר ילדותכם אך לא באמת

קרא עוד »
עבודה מועדפת? עדיפה בחו"ל

  זה הרגע השתחררתם מצה"ל, וזהו שלב בו אתם הופכים להיות אנשים בוגרים שיצאו לחיים האמיתיים. היציאה לחיים האמיתיים כרוכה במחשבות על העתיד, מחשבות על

קרא עוד »
עגלות ביפן 

עגלות ביפן  אתם צמאים לחוויה חדשה בחיים אחרי שירות צבאי ארוך? רוצים לצאת קצת מהארץ אל מקום שונה באמת? אם כך, כמובן שאנחנו יכולים להבין

קרא עוד »
התקשרו עכשיו