עבודה באמריקה

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש? השאירו פרטים!

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
שכר מעל 30K
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

עבודה באמריקה

מי לא רוצה לעבוד באמריקה? ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. אמריקה הפכה לאחד היעדים הפופולאריים עבור ישראלים שרוצים לעשות כסף טוב ולא סתם. שם, באמריקה, תוכלו לקבל הזדמנויות שלא תוכלו לקבל בארץ. כך שאין ספק כי עבודה באמריקה, זה הדבר ששווה לחלום עליו.

אמריקה מלאה בהזדמנויות ואפשרויות שונות לתעסוקה עבור ישראלים רבים. כך שאם גם אתם חולמים לעשות כסף גדול, אנחנו כאן עם כל הפרטים.

'טרמינל 3' זו חברה שחרטה על דיגלה מתן עבודה לישראלים צעירים באופן חוקי בארצות שונות בעולם. אנחנו למעשה מחברים בין הצעירים הישראלים שרוצים לעשות כסף גדול לחברות ישראליות הפועלות בחו"ל. במאמר הזה נעשה לכם סדר באפשרויות העבודה העומדות בפניכם ביבשת אמריקה.

באילו סוגי עבודות ניתן לעבוד באמריקה

אמנם לרבים צרוב בזיכרון הדמות של הישראלי בעגלות. אבל, האמת היא, שהיום זו לא בעיה למצוא בקלות עבודה באמריקה בתחומים שונים ומפתיעים. על הכול נרחיב ממש כאן!

עבודה בעגלות

כאמור, אי אפשר להתחיל לדבר על עבודה בארצות הברית בלי להזכיר את העבודה בעגלות. עבודה בעגלות בארצות הברית זו עבודה שבמסגרתה אתם, העובדים, מוכרים מוצרים שונים בעגלות המוצבות בקניונים, ברחובות סואנים וכן הלאה. עבודה בעגלות בדרך כלל אורכת שישה ימים בשבוע, בכפוף לתנאי ההעסקה שלכם המתואמים עם המעביד שלכם. שעות העבודה נעות בין 9-11 שעות ביום. במסגרתן תידרשו להציג בפני הלקוחות את המוצרים אותם אתם מוכרים בעגלה.

המוצרים מגוונים מאוד. לא רק מוצרי ים המלח נמכרים בעגלות הללו, כי אם גם מחליקי שיער, כריות וממש כל מה שאתם רק יכולים להעלות בדעתכם. במרבית המקרים תעברו כמה ימי הכשרה קצרים בהם יסבירו לכם איך למכור, מה המוצרים אותם אתם מוכרים ומה הנאום אותו היו רוצים שתנאמו בפני הלקוחות.

הסיבה בגללה רבים נמשכים לעבודה בעגלות היא כמובן, הכסף. בדרך כלל המשכורת בנויה על שכר המינימום אותו נותן המעסיק אליו מצטרפות העמלות אותן תקבלו על כל מכירה. העבודה הזו היא החלום הרטוב של כל ישראלי שיודע למכור.

טיפ קטן מאתנו: שימו לב, עבודה בעגלות היא למעשה עבודה שביסודה עוסקת בתקשורת. עליכם לתקשר עם הלקוחות השונים כדי שאכן תצאו מהעבודה מסופקים מנתוני המכירות של אותו יום. אם אתם לא דוברים אנגלית ברמה טובה מספיק, אתם יכולים להחליט שאתם רוכשים את השפה בארץ, או שאולי תבחרו ללכת על עבודה מסוג אחר.

הובלות

ישראלים רבים עובדים בחברות ההובלה הרבות שהקימו אלפי ישראלים לאורכה ולרוחבה של ייבשת אמריקה. עבודה בהובלות היא עבודה עם יתרונות רבים. גם כאן, בדומה לעגלות, המשכורת בנויה משכר בסיס המגובה באחוזים, במידה ואתם לוקחים עבודה נוספת מחוץ לשעות המוגדרות לכתחילה.

עבודה בהובלות מתאימה בעיקר לחבר'ה צעירים שלא אכפת להם קצת להזיע. אם אתם לא מדברים אנגלית ברמה גבוהה, זה לא משנה כלל. שכן בדרך כלל תעבדו עם ישראלים נוספים איתם תרגישו ממש בבית.

לגבי המגורים, כאן, בניגוד לעגלות יש שתי אפשרויות. האחת, היא מגורים הממומנים על ידי המעסיק שלך. מהם אתה יוצא בבוקר וחוזר בלילה בכל יום. אבל, זכרו, אמריקה זו ייבשת גדולה מאוד. כך, שלא פעם, עבודה בהובלות יכולה לכלול נסיעות ארוכות ולינה במקומות שונים לאורך הדרך.

טיפ קטן מאתנו: עבודה בהובלות יכולה להיות רווחית במיוחד. בוודאי אם אתם הולכים על המסלול הכולל לינה במקומות שונים בכל יום. אבל, חשוב לזכור כי עבודה מסוג זה לא מתאימה לכל אחד. לא פעם מדובר על עבודה פיזית קשה, לינה בתנאים פחות נוחים מאלו שתמצאו אצל אמא. אבל, לצד זה, החוויה יכולה להיות מדהימה. שכן תזכו לטייל בין נופים שונים, לאכול בפונדקים קטנים לצד הדרך וליהנות כמובן, מהכסף הגדול שתקבלו בסוף. כך שאם היינו יכולים לתת לכם טיפ אחד, היינו אומרים שתשקלו היטב את הבחירה שאתם עושים. האם באמת מתאים לכם לעבוד בהובלות ברחבי ארצות הברית.

מכירות מדלת לדלת

מכירות מדלת לדלת דומה לעבודה בעגלות. שכן, גם כאן, תידרשו לעבור בין בתים של אנשים שונים ברחבי ארצות הברית ולמכור לכם את המוצרים שלכם. גם כאן אנחנו מדברים על שכר בסיסי לו מצטרפות העמלות שתעשו מכל מכירה ומכירה. היתרון הגדול בעבודה הזו היא שהיא מתאימה לעצמאיים שבניכם. אם אתם רוצים להעביר יום שלם בנחת, בלי שמשהו 'ישב לכם על הראש' כנראה שמכירות מדלת לדלת זו אופציה מצוינת עבורכם.

מכירות מדלת לדלת יכולות להתרחש בבוקר ויכולות להתרחש אחרי הצהריים. כך ששווה לוודא מול המעסיק העתידי שלכם מה השעות בהן תדרשו לעבוד. שכן אם אתם אנשים של בוקר ודורשים מכם לעבוד אחרי הצהריים המאוחרים, יכול להיות שזו תהיה בעיה עבורכם. לעומת זאת, לאלו שמתעוררים בצהריים, מדובר על עבודת החלומות.

אל תשכחו כי גם כאן אנגלית ברמה גבוהה היא מפתח הכניסה שלכם לסכומים הגבוהים. כך שאם אתם מתכננים לעבוד במכירות מדלת לדלת כדאי שתתחילו לעבוד על האנגלית שלכם.

טיפ קטן מאתנו: אל תשכחו לברר עם המעסיק שלכם את כל הפרטים עוד לפני מועד ההגעה. בררו מולו באיזה שעות תדרשו לעבוד. היכן תגורו, כמה זמן תהיה הנסיעה ממקום מגוריכם לאזור בו תתבצע העבודה. חשוב לזכור שכאשר מדובר במכירות מדלת לדלת לא תמיד תגיעו לאותו מקום. בניגוד לקניון בו אתם נמצאים כל יום מחדש, כאן תידרשו להיות במקום אחר בכל פעם. יש כאלו שזה מתאים להם מאוד ויש כאלו שקצת פחות. אל תשכחו כמובן להצטייד בבגדים חמים ונוחים שיעזרו לכם למשוך את תשומת ליבם של הלקוחות.

מנעולנות

תחום המנעולנות שמור במרבית המקרים לחברות ישראליות שצצו כמו פטריות אחרי הגשם בכל רחבי אמריקה. מדובר על עבודה שלא מצריכה יכולות פיזיות יוצאות דופן כך שאם אתם מעוניינים לעשות כסף טוב, בלי לדבר יותר מדי עם לקוחות ובלי להרוס את הגב והברכיים, מנעולנות יכולה להתאים בדיוק לכם.

שימו לב כי עבודה במנעולנות דורשת התמקצעות. כך שתידרשו להגיע עם ידע קודם מהבית או לעבור הכשרה אצל המעסיק שלכם. עבודה במנעולנות יכולה להיעשות בשעות העבודה הרגילות, אבל לעיתים, יכול להיות ש- 'יקפיצו' אתכם לבצע עבודות שונות גם במשך הלילה.

גם במקרה של מעולנות, בדרך כלל בעל העסק דואג למגורים עבור העובדים שפעמים רבות הופכים לחברים טובים לאורך השהות שלהם בארצות הברית.

טיפ קטן מאיתנו: בררו עם המעסיק שלכם האם ההכשרה אותו הוא נותן תעלה לכם כסף נוסף. שימו לב כי מדובר בתקופה בה לא תרוויחו כסף. כך שכדאי לכם לשים לב שאתם מסוגלים לעמוד במחיר של מגורים באמריקה רגע לפני שאתם משתכרים משכורת מלאה.

עבודה באמריקה, אל תשכחו לברר הכל מראש

 עבודה באמריקה יכולה להיות חלום שמתגשם. אבל, מדובר על עבודה מחוץ לבית, במקום רחוק. מה שעלול לא פעם להביא לגעגועים ולקשיי קליטה נוספים. אל תשכחו לברר היטב את כל הפרטים לפני שאתם מגיעים, כדי שתהיה לכם חוויה מוצלחת.

אנחנו ב- 'טרמינל' נמצאים פה בשבילכם. חולמים לעבוד באמריקה ולא יודעים מאיפה מתחילים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>