משרות בחו"ל – כל מה שאתם צריכים לדעת

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש? השאירו פרטים!

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
שכר מעל 30K
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

משרות בחו''לבשנים האחרונות גובר הרצון למצוא משרה מעניינת מחוץ לגבולות הארץ. צעירים ישראלים לאחר צבא ולא רק, מכוונים את רצונם למצוא עבודה בחו"ל, פעולה זו מעודדת את הצעירים לעצמאות, מעודדת תושייה ומעודדת יוזמה. חולמים על עבודה שתצמיח לכם כנפיים, תגרום לכם לסיפוק וכיף? זוהי משרה עבורכם. עבודה בחו"ל מאפשרת לנו להתנסות גם בחיים עצמאיים ופותחת לנו חלון להרפתקאה שבה אנו תלויים רק בעצמנו, ברצון שלנו ובכישורים שלנו. מי שמתנהג באופן חכם, ומתכנן את נסיעתו, ייזכה בחוויה עשירה שתלווה אותו משך כל תקופת חייו.

מציאת משרה עבודה בחוץ לארץ וההחלטה שמגיעה עם העתקת מקום מגורים, עלולה להיות משימה לא קלה ולכן עלינו לשים את כל היתרונות והחסרונות בפנינו וכך לעשות בחירה מושכלת. אם כבר החלטתם שאתם רוצים לנסות את מזלכם בארץ אחרת, עם אפשרויות כסף נהדרות. מפני ששוק המשרות בחול מציע סוגים שונים של עבודות שונות סביב הגלובוס.

מהן הפעולות שעליך לעשות כדי למצוא משרות בחו"ל?

לצורך העתקת מגורים ומעבר למדינה אחרת לצורך עבודה עליכם להוציא אשרת עבודה אשר תעזור לכם במגורים במדינה החדשה. כיום ישראלים רבים מחזיקים בדרכון אירופאי, אם יש לכם דרכון אירופאי ואתם מעוניינים לעבוד ביבשת אירופה, הרווחתם! תוכלו לעבוד באחת המדינות השייכות לאיחוד האירופאי.

במידה ואין בידיכם דרכון אירופאי ואתם סטודנטים, תצטרכו להגיש בקשה אל שגרירות המדינה בה תרצו לעבוד. הבקשה כוללת טפסים מסויימים כגון אישור לימודים, תדפיסי חשבון ומכתב מהמעסיק שיעסיק אתכם, כך תוכלו לקבל ויזה בקלות. ויזת עבודה לארצות הברית קשה יחסית להוצאה אך אם אתם מחזיקים בדרכון אירופאי תוכלו לעבור את התהליך בצורה קלה יותר.

חשוב מאוד להיות ממוקדים ולחשוב באיזו סוג של עבודה תרצו לעבוד, עשיית מחקר ברשת, אם קיימים בני משפחה אשר גרים באזור בו תרצו לעבוד זהו יתרון, מהסיבה הפשוטה שבני המשפחה יכולים לספר לכם על אופי המדינה, על התרבות ולתת לכם טיפים כללים. אם ברצוננו להגיע למדינה כלשהי חשוב שנכיר ונחקור אותה.

קיימות לא מעט חברות אשר מגייסות ומחפשות אנשים אמביציוניים, שרוצים להרוויח כסף ממשרות שונות. השקיעו בבדיקת החברה טרם תיצרו עמה קשר, שוחחו עם אנשים שעובדים בחברה. התרשמו באופן כללי מאופן תהליך הקליטה בחברה ובעבודה עצמה. ערכו לעצמכם רשימה של חברות אשר מעניינות אתכם ולמולן בצעו סקירה של יתרונות וחסרונות, דבר זה יעזור לכם להגיע להחלטה. נסו לא למהר בקבלת החלטה, עשו חושבים היטב טרם קבלתה.

קחו בחשבון שהעתקת מקום מגורים עלולה להיות משימה לא פשוטה ובדקו את אפשרויות תשלום החברה שבחרתם לעומת ההוצאות שתצטרכו להוציא בשהייה שלכם בחו"ל, בשוק קיימות שיטות שונות לתשלום המשכורת, כך למשל, בארה"ב המעסיקים משלמים באמצעות המחאה (צ'ק) פעמיים בחודש. ככל שתדעו יותר פרטים על משכורתכם כך תוכלו לשער כמה תוכלו להרוויח, וכמה לחסוך אם אתם חפצים בכך.

כמו שחשובה משכורתכם, גם כן חשוב מקום המגורים אשר החברה מספקת לכם, חשוב לדעת ולהתכונן לכך לפני נסיעתכם, חשוב שהחברה תעזור לכם להתמקם בימים הראשונים ותאפשר לכם "נחיתה קלה". ישנן חברות שלא מספקות מקום מגורים ויהיה עליכם לחפש באופן עצמאי, במקרה שכזה חשוב לחפש דירה הקרובה למקומות מרכזיים כגון תחנות רכבת ואוטובוס כדי שההתמצאות תהיה קלה יותר, בדקו עם החברה הנבחרת האם הם מסייעים במציאת דירה, מסייעים בתשלום שכר הדירה שזהו בונוס יוצא מן הכלל. שימו לב, קיימות חברות שמספקות החזר חלקי או מלא בקניית כרטיס טיסה, טרם התחלת העבודה ולאחר מכן.

משרות בחו"ל משתלמות מבחינה כספית וזה מוכח!

משרות בחו"ל יכולות להביא משכורות נאות, זה תלוי בכם! לדוגמא, בארצות הברית בתקופות השיא יש אפשרות להרוויח כמעט כ300- דולרים ביום עבודה אחד כשמדובר על מכירות מוצרים מסויימים, משרות הובלות ועוד. דוגמא נוספת היא עבודות ההייטק-  בארצות הברית המשכורות יכולות להגיע לסכומים של 10,000-15,000 דולר בחודש. באנגליה השכר הממוצע יהיה כ45,000 דולר בשנה ובקנדה כ-50,000 דולר בשנה! המאמץ שכרוך ברילוקיישן, הסדרות ויזה כניסה ורכישת כרטיסי טיסה שווה את זה. אמנם תצטרכו לעבוד קשה מאוד, אבל תרוויחו סכומים שבארץ סביר להניח שלא תוכלו להרוויח. מבחינה כספית בהחלט משתלם לחפש משרות בחו"ל!

השכר לשעה במשרות בחו"ל שונה מהותית מהשכר בישראל, ואם תצליחו להותיר את הוצאות המחיה שלכם נמוכות וצנועות, הרי שתוכלו, כפי שנאמר קודם, לחסוך כסף רב. כך לדוגמה, שכר התחלתי לעובד שיפוצים בארה"ב יעמוד על שכר של בין $30 ל-$50 לשעה, כאשר מנהל עבודה ישתכר סכום של $120 לשעה. באוסטרליה לדוגמה, עובדי מכירות יוכלו להשתכר שכר של בין $800 ל-$1200 לשבוע עבודה.

כל אחד יכול למצוא משרה בחו"ל שמתאימה לו

עבודה בחו''למשרות בחול הן מגוונות מבחינה מקצועית, וכמו כן קיימים איזורים פופולארים ברחבי הגלובוס שישראלים יבדקו בהם אופציה לעבודה. האיזור הפופולארי ביותר הוא ארה"ב, אך גם יעדים ברחבי אירופה הפכו בשנים האחרונות פופולאריים כמו איטליה, גרמניה, בריטניה וגם אוסטרליה המרוחקת.

סוגי העבודות אשר מוצעות בדרך כלל הן עבודות זמניות לשם יצירת רווח כספי, חיסכון של כסף והן בדרך כלל מדברות לקהל הצעיר. בעבודה זמנית קיימים תחומים שונים כגון, מכירות, שירותי אופר מכירות מדלת לדלת ועוד. כל משרה כזו יכולה להיות אטרקטיבית בהתאם למיומנות שהאדם מעוניין לרכוש ולאופיו.

יתרונות העבודה המזדמנת הן בין היתר תגמול מכובד, זמינות של מגוון רחב של עבודות ועבודה שלא חייבים להתחייב אליה לתקופת זמן ארוכה אך קיימים גם חסרונות כמו אישורי שהייה ועבודה. קיימות גם כן עבודות שמיועדות לתחומים מקצועיים שונים כמו ראיית חשבון, תכנות ועוד, בסוגי עבודה אלו בדרך כלל ניתנות הסמכות בעזרת החברה המעסיקה, הדואגת כמו כן לאישורי עבודה מתאימים, משכורת יפה ומגורים.

הצלחתם למצוא עבודה שתספק אתכם? תעשיר ותצמיח אתכם? נהדר, כפי שצויין בתחילת המאמר, העתקת מקום מגורים זהו דבר שעלול להיות לא פשוט, מקום חדש עם מנהגים אחרים, תרבות שונה, שפה אחרת, זה בסדר שתתקשו להסתדר בהתחלה, אך צריך לזכור שהאדם מטבעו הוא יצור סתגלתן ועליכם לתת זמן התאקלמות של כמה חודשים במקום החדש, וזה בסדר לחלוטין.

כשתתחילו להסתגל, ובמקביל תלמדו את עבודתכם החדשה, ההצעה הטובה ביותר היא לנסות להכיר את הסביבה בה אתם נמצאים, התחברו לאנשים אשר גורמים להרגיש לכם טוב, אולי תפגשו ישראלים שעשו את המסלול שאתם עשיתם וכך עצם ההיכרות והחיבור יעזרו לכם לצלוח את תקופת ההסתגלות. נסו ליצור קשרים נעימים במקום העבודה, היפתחו לעולמות שונים וחדשים, משרות בחו"ל הן דבר פותח אופקים ואפיקי הזדמנויות, אל תחששו לנסות, להתנסות ובעיקר להאמין בעצמכם.


לסיום, בריאות חשובה יותר מהכל

כשאתם מחפשים משרות בחו"ל, אסור לשכוח שחשוב גם לשמור על הבריאות, כדאי לרכוש ביטוח רפואי אשר יעזור לכם במקרים בהם אתם נזקקים לעזרה רפואית, לא עלינו כמובן. אך חשוב שתחזיקו בביטוח כזה שגם יגרום לכם להרגיש ביטחון בארץ זרה וגם יכסה אתכם מבחינה רפואית. חברות ביטוח רבות מציעות היום פוליסות משתלמות בעלות כיסויים טובים ונרחבים.

 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>