מה ללמוד?

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש? השאירו פרטים!

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
שכר מעל 30K
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

השבת המדים והחזרה אל החיים האזרחיים טומנים בחובם הן התרגשות גדולה והן משימות לא פשוטות. בין כל הלבטים השונים, אין ספק כי בחירת מקצוע לחיים מהווה את ההתלבטות הגדולה מכולן. גורם מקצועי העשוי לסייע לכם רבות בהליך בחירת מקצוע הינו מומחה הכוונה ללימודים מנוסה, אשר ידע כיצד לקחת את תחומי העניין השונים שלכם ולהפוך אותם לכדי מקצוע רווחי ומספק.

הכוונה ללימודים – בחירת מקצוע לחיים

אחת השאלות הגדולות ביותר המלוות חיילים משוחררים הינה שאלת מה ללמוד?! אף על פי שמדובר בשאלה מהותית וחשובה, המצריכה הפעלת שיקול דעת רב, אנו ממליצים לכם לבצעה לא אך ורק בהתאם לשיקולים ענייניים כגון גובה משכורת ואפשרויות קידום אלא, גם בהתאם למשאלות ליבכם.

אז נכון, אין כמו משכורת שמנה בסוף החודש בשביל לחוש טוב עם עצמכם ועם מנהל סניף הבנק שלכם, אך על מנת להצליח לעסוק באותו המקצוע במשך רוב חייכם הבוגרים, עליכם בראש ובראשונה לאהוב את המקצוע בו בחרתם ולמצוא בו עניין.

יחד עם זאת, בחירת מקצוע אך ורק בהתאם לצו הלב אינה מבטיחה אף היא שביעות רצון גבוהה לאורך שנים רבות. אז מה עושים?!

אחת הדרכים הטובות ביותר להגיע אל החלטה שקולה ואחראית היא באמצעות ההקשבה הן לצו ליבכם והן לחברים ובני משפחה בעלי ניסיון שעליהם אתם סומכים ואת דעתם אתם מוקירים.

איך בוחרים מה ללמוד?

בעת שאתם מתלבטים בסוגיית מה ללמוד כמקצוע לחיים, אנו ממליצים לכם ליצור קשר עם מומחה מקצועי המספק שירותי הכוונה ללימודים. איש מקצוע מעין זה ידע כיצד להתאים את תחומי העניין, התחביבים והכישורים שלכם לידי מקצוע מהנה, מספק ואף רווחי.

לדוגמא – אדם המבלה את מיטב זמנו אל מול משחקי מחשב, יכול להירשם ללימודי פיתוח משחקי מחשב וכך להפוך את התחביב שלו למקצוע. לעומת זאת, אדם אשר אינו מסוגל להניח את הגיטרה מידיו, יכול להירשם ללימודי מוסיקה מקצועיים ובמקביל להתפרנס משיעורים פרטיים ורווחיים.

שיפור בגרויות – הצעד הראשון אל עבר האוניברסיטה

החלטתם שברצונכם להירשם ללימודי פסיכולוגיה? אולי בעצם לימודי הנדסה? משום שהדרך אל ספסל הלימודים באוניברסיטה נחשבת ויוקרתית עוברת דרך ממוצע הבגרות וציון הפסיכומטרי, אנו ממליצים לכם לברר לפרטי פרטים את דרישות הקבלה אל הפקולטה הרצויה לכם. לאחר שביררתם היטב את דרישות הקבלה, עשו כמיטב יכולתכם על מנת לעמוד בהם.

אחת הדרכים היעילות ביותר להתקבל אל הלימודים הנחשקים הינה הרשמה למכון מקצועי המתמחה בשיפור בגרויות ובבחינת הפסיכומטרי. צוות המדריכים של המכון ישקיע בכם רבות על מנת להכינכם אל בחינות הבגרות, תוך חשיפת נקודות החולשה והחוזק שלכם.

בחינת הפסיכומטרי

בחינת הפסיכומטרי מהווה אף היא אבן דרך מהותית בדרך אל ספסל הלימודים. בחינה זו בנויה משלושה חלקים – ידע בעברית, ידע באנגלית וידע מתמטי. היות ומדובר בבחינה מאתגרת, אנו ממליצים לכם ליטול חלק בקורס הכנה מקצועי, אשר ידע כיצד ללמד אתכם לנצל את זמן הבחינה כראוי ולהגיע אל הישגים גבוהים ומרשימים.

מעוניינים לשלב עבודה עם לימודים?

צעירים רבים המעוניינים לקחת את הצעד הבא אל עבר ספסל הלימודים הגבוהים מוצאים עצמם עומדים בפני דילמה קשה – לימודים או עבודה?! כיום, ניתן בהחלט לשלב בין השניים, בעזרת הרשמה לקורסי ערב המתאימים במיוחד אל קהל האנשים העובדים. קורסים מקצועיים אלה לוקחים בחשבון את הצורך שלכם להתפרנס בכבוד ועל כן בנויים במתכונת גמישה, המאפשרת שלכם להשקיע מזמנכם הן בעבודה והן בלימודים.

מחפשים מידע נוסף אודות מסלולי הלימוד השונים המוצעים באוניברסיטאות ובמכללות? מחפשים עבודה בחו"ל? גלשו עכשיו בפורטל טרמינל ומצאו את מבוקשכם!

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>