ייעוץ לימודים

תמיד חלמתם לעשות כסף בחו"ל? הגעתם למקום הנכון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

הצבא כבר מאחוריכם? חזרתם מהטיול הארוך מעבר לים? עכשיו הגיע הזמן להחליט מה אתם רוצים להיות כשתהיו גדולים! אנו בפורטל טרמינל מודעים לכך שמדובר בבחירה לא פשוטה בכלל ועל כן מציעים לכם להיעזר בשירותי ייעוץ לימודים מקצועיים, אשר יסייעו לכם רבות להבין כיצד ניתן לנצל הן את תחומי העניין והן את הכישורים האישיים שלכם לצרכי פרנסה!

ייעוץ לימודים מקצועי – הדרך הבטוחה אל קריירה פורייה ומשגשגתייעוץ לימודים

אין כל ספק כי אחת ההחלטות המורכבות ביותר בחיים הינה בחירת המסלול המקצועי בו אתם מעוניינים לפסוע. על כן, צעירים רבים מוצאים עצמם מוסיפים ומתלבטים גם לאחר שסיימו שנה ראשונה ואפילו שנייה מלימודי התואר.

על מנת למנוע מצב לא נעים זה, קם שירות ייעוץ לימודים מקצועי אשר כל תפקידו הוא לזהות ביחד איתכם, את כל אותם תחומי עיסוק בהם תוכלו לפרוח.

יעוץ לימודים – תפקידו של היועץ

תפקידיו של מומחה יעוץ לימודים נוגעים לשאלות הבאות:

– מה ללמוד?

– היכן ללמוד?

– איך מתקבלים?

על כן, המפגש עם מומחה יעוץ לימודים יתרום לכם רבות ואף יאפשר לכם לבנות את המסלול הטוב והמהיר ביותר בדרך אל המקצוע הנכסף.

מה ללמוד?

"מה ללמוד" זוכה לתואר "שאלת השאלות" ולא בכדי. כיום, שוק העבודה עמוס עד עייפה במגוון רחב של מקצועות שונים ומשונים, חלקם נחשקים יותר וחלקם פחות. אולם, לפני שאתם רצים אל עבר "המשרה החמה ביותר" נכון להיום, קחו בחשבון שכמוכם – ישנם צעירים רבים נוספים הנעים אל עבר אותו מקצוע בדיוק – עובדה אשר מקשה מאוד הן על הקבלה ללימודים שלו והן על הקבלה לעבודה במסגרתו.

לכן, אנו ממליצים לכם בראש ובראשונה לחשוב עם עצמכם אילו תחומי עיסוק מעניינים אתכם במיוחד ולאחר מכן לחפש מידע אודות סוגי המשרות הקשורים אל אותם תחומי עניין. לאחר שתגבשו לעצמכם מידע מספק אודות אותם תחומי עיסוק, קחו את הזמן לשקול בכובד ראש את כל אותם גורמים שונים הקשורים אליו.

בין השאלות החשובות אותן אתם צריכים לשאול את עצמכם ניתן למנות:

– משך זמן הלימודים.

– כמות המשרות המוצעות בתחום.

– גובה השכר.

– גובה העניין אותו אתם מפיקים מתחום העיסוק.

היכן ללמוד

שאלה מהותית נוספת אותה אתם צריכים לשאול את עצמכם הינה "היכן ללמוד?". כיום, ישנן אוניברסיטאות ומכללות רבות המציעות את אותם מסלולי לימוד בדיוק, עם שינויים קלים בלבד. אולם, אין ספק כי הבוחרים ללמוד מקצוע מבוקש במיוחד ייהנו מיתרון רב בשוק העבודה באם יבחרו ללמוד בפקולטה יוקרתית ונחשבת. לכן, בעת הפנייה אל מוסדות הלימוד השונים יש לברר אודות סיכויי הקבלה לעבודה לאחר סיום המסלול.

איך מתקבלים ללימודים?

על מנת להתקבל אל מוסד לימודים גבוה מוכר, יש להתחיל בשיפור בגרויות ובבחינת הפסיכומטרי. הצלחה גבוהה הן בבחינות הבגרות והן בבחינת הפסיכומטרי תשפר באופן ניכר את סיכויי הקבלה אל פקולטה מובילה.

מחפשים מידע נוסף אודות מסלולי לימוד? מעוניינים להיחשף להצעות עבודה איכותיות מעבר לים? גלשו עכשיו בפורטל טרמינל ומצאו את מבוקשכם!

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!