טיול בהודו 

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש? השאירו פרטים!

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
שכר מעל 30K
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

 

וואוו כמה הודים. אני חושבת שההלם הכי גדול כשמגיעים להודו (חוץ מהפרות ומהריח) הוא כמות ההודים. בכל מטר מרובע, שהיה מאכלס בארץ שני אנשים, גג שלושה, יכולים להיכנס איזה שלושים הודים, בלי הגזמה. אין להם בעיה לשבת אחד על השני, אחד בתוך השני, לתת ידיים, להתחבק, להסתכל בעיניים, אין להם צורך כמו שלנו בפרטיות.
לפעמים קשה להיות בערים הגדולות, במיוחד בבומביי ובדלהי, ששם גם יש המון עוני ברחובות ומשפחות שלמות שחיות בפחונים שקוראים להם Slums וילדים שרצים אחריך ברחוב ומבקשים ממך כסף. אז ממש כדאי להתרחק מהערים האלו ככל הניתן, וללכת למקומות שקטים יותר. ממש לא רחוק מדלהי נמצאת רישיקש, שהיא עיר שהיא גם קדושה וגם מהממת.
הגנגס זורם שם במלוא הדרו והוא נקי ואפשר לשחות, יש שם אוכל מצוין והרבה אנשים שמטיילים שאפשר לקבל מהם טיפים על שאר הטיול. למי שרוצה את החוויה האולטימטיבית, אפשר ללכת לאשראם וללמוד קצת על יוגה ועל מדיטציה. אפשר בקלות למצוא פה שקט – בגסט האוס ובחוץ – וממש שווה. מומלץ.
אז מה היה לנו בכתבה:
שמרית דהן
שמרית דהן

עובדת בחברת terminal עבודות בחו"ל מעל 11 שנה מתסעקת בתחום, תדאג לכם לכל העבודות שאתם רוצים לעבוד בחו"ל, במגוון תחמים מקוסמטיקה למנועלן.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>