ויזה ניו זילנד

ויזה ניו זילנדכבר הייתם באירופה, מאסתם בארה"ב וגם המזרח כבר מיצה את עצמו. אתם צריכים משהו מקורי, חוויות חדשות, להגיע למקומות רחוקים יותר. אתם חייבים להגיע לניו זילנד: ארץ מלאת ניגודים בין אקלים, נופים ותרבויות.

אז אם החלטתם לטייל, ללמוד, לעבוד או אפילו להגר, כדאי לקחת בחשבון מספר דברים:

הוצאת ויזה ניו זילנד

בכל הקשור לנושא של ויזה ניו זילנד אינה נוטה לעשות בעיות קשות לאלו המבקשים לבקר או ללמוד בתחומי המדינה:

ויזת תייר

ויזה זמנית שיש לבקש טרם הנסיעה. הדרישות הבסיסיות לקבלת הויזה הן בריאות תקינה, ללא עבר פלילי ודרכון תקף לכל הפחות לשלושה חודשים מעבר לתאריך העזיבה של המדינה. כמו כן, יש לספק הוכחה ליכולת כלכלית שתממן את השהות שלכם כתיירים.

קחו בחשבון שניו זילנד מאשרת לתיירים לשהות בשטחה תשעה חודשים בכל פרק זמן של 18 חודשים. החדשות הטובות הן שבמידה ואתם מתכוונים לבלות בניו זילנד פחות משלושה חודשים – לא תצטרכו ויזה כלל.

ויזת סטודנט

במידה והחלטתם ללמוד בניו זילנד מעל לשלושה חודשים – תחויבו להוציא ויזת סטודנט, אולם גם במקרה ומדובר בלימודים קצרי מועד, תדרשו להוציא ויזת תייר בכל מקרה. על מנת לקבל את ויזת הסטודנט בצורה קלה יש לקבל הצעה ממוסד השכלה במדינה (שכר הלימוד, שם הקורסים וזמן הלימוד ושאר הפרטים הטכניים).

עבודה בניו זילנד

אזרחי ישראל שאינם בעלי דרכון זר, לא יוכלו לעבוד בניו זילנד בתשלום בזמן ביקורם, כל עוד הם שוהים בניו זילנד עם ויזת תייר. אל תנסו להתחכם, שכן במידה ותתפסו, יפתחו נגדכם בהליכים נוקשים הכוללים גירוש ללא אפשרות חזרה (אשר קבילה גם במדינות חבר העמים הבריטי). אל תמהרו לסכן את עצמכם ולהיכנס למצבים לא נעימים, השכר ממלא לא גבוה יותר מאשר בישראל.

מעוניינים בכל זאת לשלב טיול מאורגן בניו זילנד עם עבודה או לימודים וחוויה כלכלית מכניסה? אל תסתבכו, השאירו פרטיכם באתר ונציגינו יחזרו אליכם עם כל הפרטים הרלוונטיים, הסברים, המלצות ועצות – ללא התחייבות מצידכם. כי אם כבר להוציא ויזה ניו זילנד היא יעד מועדף, אז במקום להתבלבל ולוותר, תנו לנו לעשות את העבודה והסידורים עבורכם!

מידע שימושי

10 יתרונות למצוא עבודה בחו"ל

אופר

אופר הוא שם כולל למטפלת אשר מנהלת את משק הבית, מטפלת בילדים ובדרך כלל חיה עם בני המשפחה וגרה בביתם. נוסף על הטיפול הפיזי בילדים,

קרא עוד »

שגרירות קנדה

שגרירות קנדה בישראל נמצאת בתל אביב ברחוב נירים חמש. השגרירות הקנדית ממלאת תפקידים רבים וביניהם גם הנפקת אשרות לישראלים המעוניינים לבקר, ללמוד, לעבוד או להגר

קרא עוד »

עבודה מועדפת במרכז

עומדים להשתחרר או כבר השתחררתם ומתעניינים באפשרות המוצעת לכל חייל משוחרר? חושבים על עבודה מועדפת במרכז, בצפון, בדרום או בכל אזור אחר בארץ? עבודה מועדפת

קרא עוד »

מה ללמוד?

השבת המדים והחזרה אל החיים האזרחיים טומנים בחובם הן התרגשות גדולה והן משימות לא פשוטות. בין כל הלבטים השונים, אין ספק כי בחירת מקצוע לחיים

קרא עוד »

רוצים שנציג יחזור אליכם? השאירו פרטים!