ויזה לתאילנד

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש? השאירו פרטים!

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
שכר מעל 30K
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

יש כבר ויזה לתאילנד? גלו כיצד יש להתנהג בממלכת סיאם

כמו לכל מדינה שתחייב לצורך נסיעה אליה ויזה תאילנד גם היא תדרוש ויזה, אך רק אם הנסיעה היא לתקופה העולה על שלושים ימים. אם אתם מתכננים טיול לתאילנד של עד חודש, בואו ללמוד איך יש לנהוג בתושבי המקום ועל מה יש להקפיד על מנת לכבד את המדינה ולהנות מהחוויה בצורה מקסימלית.ויזה לתאילנד

ויזה תאילנד, מנהגים ושאר עניינים

  •   אם נסעתם עם בן או בת הזוג שלכם, כדאי שתדעו שבתאילנד לא נהוג להראות חיבה בפרהסיה. הדבר מתפרש כחוסר כבוד אצל התאילנדים ולכן השתדלו להמנע מכך כמה שיותר.
  • בתאילנד אוהבים ניקיון. חוקי הענישה בתאילנד עבור אלו שלא מקפידים לזרוק אשפה בפחי הזבל הם די מחמירים וכוללים קנסות בסכומים גבוהים למדי. חבל שתיתפסו משליכים סיגריה או קליפת בננה על המדרכה בטעות.
  • בתאילנד רוכשים כבוד רב לזקנים. הם נחשבים למכובדים בזכות ניסיון החיים שלהם והידע הרב אותו צברו לאורך שנות חייהם. במידה ותצטרכו להתמודד עם הכרות או שיחה עם איש זקן ותירצו ללחוץ את ידו, זיכרו לא להושיט את היד ללחיצה אלא לקוד קידה קלה תוך הצמדת כפות הידיים. לאחר שתעשו זאת, יחזיר לכם הזקן קידה בחזרה.
  • אם תצא לכם ההזדמנות להיות אורחים בבית תאילנדי, הסירו את הנעליים בטרם הכניסה לחדר לאות כבוד.
  • מעשים שחייבים להמנע מהם בתאילנד: שימוש בסמים מכל סוג, התעללות בבעלי חיים, טיפוס על פסלים בודהיסטים, כניסה למקדשים בלבוש חושפני, צעידה בסמטאות חשוכות ונסתרות. מי שלא עושה ויזה לתאילנד ונוסע לטיול של יותר מחודש מסתכן.

ויזה לתאילנד ומה עוד צריך?

אם יש כבר ויזה תאילנד תחייב אתכם גם להתחסן לפני הנסיעה. תוכלו להתחסן בקופות של משרד הבריאות הקרובות לבתיכם. החיסונים כרוכים בתשלום ומומלץ לקחת אתכם את פנקס החיסונים לטיול.

 הידעתם? טיול הוא לא הדבר היחיד שאפשר לעשות בתאילנד! בואו לגלות עולם שלם של משרות רווחיות ובעיקר את תחום המכירות ששמו הולך לפניו כבר שנים. אנחנו כאן כדי לעזור לכם להרוויח בגדול…

 

אז מה היה לנו בכתבה:
שמרית דהן
שמרית דהן

עובדת בחברת terminal עבודות בחו"ל מעל 11 שנה מתסעקת בתחום, תדאג לכם לכל העבודות שאתם רוצים לעבוד בחו"ל, במגוון תחמים מקוסמטיקה למנועלן.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>