ויזה לנפאל

אין כמו המזרח הרחוק כדי לאפשר לאדם למלא את המצברים, לפתוח את הצ'אקרות ולחשוב עמוק מתוך התת מודע. בעוד בירות התיירות כמו הודו או תאילנד הולכות וממצות את עצמן בין בליל השיחות הקולחות בעברית צחה, ניתן עדיין למצוא מספר מקומות קסומים שלא איבדו מהאותנטיות הראשונית שלהם – נפאל למשל.

ויזה לנפאל

ממלכת נפאל שוכנת למרגלות הרי ההימלאיה ומתהדרת בהר האוורסט הגבוה בעולם אשר שוכן בשטחה. העובדה שכ-19 אחוזים משטחה של נפאל מוגדרים כשמורות טבע, רק מוכיחה שזהו מקום שעדיין לא נכנע להרס המערב והתעשייה הקפיטליסטית.

אם אתם מתכוונים לטייל באזור נפאל, בהודו או בסין למשך תקופה ארוכה, מומלץ לנסות ולשלב במהלך הטיול עבודה באחת המדינות. עבודה בנפאל מסוג זה לא רק תשלשל לכיסכם סכום כסף מספק, היא גם תעניק לכם חוויה יוצאת דופן.

ויזה לנפאל

על מנת להיכנס לשטחה של נפאל קיים צורך להוציא ויזה לנפאל, אותה ניתן להנפיק בשגרירות בישראל או במעבר הגבול מהודו או סין. הויזה מאפשרת כניסה ל- 60 יום, כאשר כל יום נוסף גורר קנס כספי. אפשרי כמובן להאריך את הויזה במחלקות ההגירה הנפאליות הפרוסות בשטחה, חשוב לזכור לעשות זאת בזמן.

על מנת להנפיק ויזה לנפאל תצטרכו להצטייד מראש בתמונת פספורט ודרכון בתוקף ולהיפרד לשלום מ- 100 דולר. כדי להאריך את הויזה תתבקשו לשלם 2 דולר לכל יום נוסף.

נשמע לכם מפתה? חושבים על טיול ועבודה בנפאל? במקום להסתבך עם הבירוקרטיה המסורבלת פשוט השאירו את הפרטים שלכם באתר ונציגינו ישמחו לחזור אליכם עם מאגר הצעות העבודה הזמינות, התשובות לכל שאלותיכם וייעוץ וליווי בהליך הוצאת ויזה לנפאל.

 אז במקום להתבלבל – תנו לנו לעשות עבורכם את החיפוש, כדי שתוכלו להתרגל לאווירת השאנטי שמצפה לכם בנפאל…

מידע שימושי

10 יתרונות למצוא עבודה בחו"ל