ויזה לאוסטרליה

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש? השאירו פרטים!

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
שכר מעל 30K
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 
לאוסטרליה יש הסכם ויזת Working Holiday (לעבוד ולטייל) עם מספר מדינות. ההסכם חל על צעירים בגילאי שמונה עשרה עד שלושים שאין להם ילדים.
ויזה זו נועדה לאפשר לצעירים ממדינות ההסכם עם אוסטרליה שהייה של עד 12 חודשים כדי לחוות את תרבות המדינה המארחת, תוך מתן אפשרות לממן את השהייה / טיול באמצעות עבודות מזדמנות. המדינות הכלולות בהסכם הן: אירלנד, בריטניה, בלגיה, גרמניה, דנמרק, הולנד, נורבגיה, פינלנד, קנדה, צרפת, איטליה, אסטוניה, שוודיה, קפריסין, יפן, קוריאה, מלטה וטייוואן.
הפרסומים השונים כאילו ישראלים עם אזרחות ישראלית בלבד יכולים לעבוד באופן חוקי באוסטרליה עם ויזה זו אינם נכונים מאחר ואין הסכם דומה בין ישראל לאוסטרליה ולא ניתן להנפיק ויזה זו בדרכון ישראלי.

מה מאפשרת הויזה?

• להיכנס לאוסטרליה בכל זמן במהלך 12 החודשים מתאריך קבלת הוויזה ואילך.
• אפשרות לשהות למשך 12 חודשים מתאריך הכניסה הראשון לאוסטרליה.
• יציאה וכניסה חזרה לאוסטרליה ללא הגבלה כל זמן שהוויזה תקפה.
• עבודה באוסטרליה במשך 12 חודשים (ניתן לעבוד רק 6 חודשים סה"כ אצל אותו מעסיק).

אשרות לאוסטרליה

אשרת תייר (תת סיווג 676)
אשרה זו מאפשרת לאנשים להגיע לאוסטרליה לחופשה, לבקר משפחה ו/או חברים, או למטרת לימודים או הכשרה בלתי רשמיים. נאסר עליך לבקר באוסטרליה למטרות עסקים או טיפול רפואי. עליך להיות בעל מימון המספיק לכיסוי כל הוצאותיך במהלך שהייתך באוסטרליה. באפשרותך להישאר באוסטרליה פרק זמן שאינו עולה על 12 חודשים, משך השהות שיאושר יהיה תלוי במטרת ביקורך ובנסיבותיך האישיות. אינך רשאי לעבוד כאשר הנך מחזיק באשרה זו.
עסקים – אשרה לשהות ממושכת (תת סיווג 457)
זהו המסלול הנפוץ ביותר למעסיקים המעניקים חסות להצבת עובדים זרים לעבודה באוסטרליה על בסיס זמני. על מנת להיות זכאי לאשרה זו, עליך להיות תחת חסותו של מעסיק ולהוכיח יכולות, כישורים, ניסיון ורקע תעסוקתי המתאימים לאלו הנדרשים עבור המשרה. העסקתך חייבת להיות במשרה מלאה ולהראות שתקבל שכר בגובה או מעל שכר המינימום או רמת שכר המינימום האזורית. לצורך קבלת אשרה זו תעבור בדיקה הקובעת אם אתה עומד בדרישות ידיעת השפה האנגלית, אלא אם כן אתה זכאי לפטור. משך השהות הזו עשוי לנוע בין שלושה חודשים לארבע שנים. אתה רשאי להביא עמך לאוסטרליה בני משפחה שאושרו ובני משפחתך רשאים לעבוד וללמוד.
אשרת מגזר ההשכלה הגבוהה (תת סיווג 573)
אשרה זו מיועדת לסטודנטים זרים המבקשים ללמוד באוסטרליה ואשר תחום לימודיהם העיקרי הוא אחד מהבאים: לימודי תעודה, תואר ראשון, תואר שני עיוני, תואר שני מחקרי. כבסיס לאשרה זו עליך תחילה להתקבל ללימודים במסלול מלא בחוג מוגדר במוסד לימודי באוסטרליה. בנוסף, עליך להראות כי יש ברשותך מספיק כסף לשלם על הנסיעה, שכר הלימוד והוצאות המחיה שלך, של בן/בת זוגך ושל ילדים התלויים בך (ללא תלות באם הם מצטרפים אליך לאוסטרליה ואם לאו) למשך שהותך באוסטרליה. משך השהות ישתנה בהתאם לבא:
אם משך מסלול לימודיך הוא 10 חודשים או פחות: חודש אחד נוסף מיום סיום מסלול הלימודים.
אם משך מסלול לימודיך הוא 10 חודשים או יותר: שני חודשים נוספים מיום סיום מסלול הלימודים.
אז מה היה לנו בכתבה:
שמרית דהן
שמרית דהן

עובדת בחברת terminal עבודות בחו"ל מעל 11 שנה מתסעקת בתחום, תדאג לכם לכל העבודות שאתם רוצים לעבוד בחו"ל, במגוון תחמים מקוסמטיקה למנועלן.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>