ויזה לאוסטרליה

תמיד חלמתם לעשות כסף בחו"ל? הגעתם למקום הנכון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
052-2870539

לאוסטרליה יש הסכם ויזת Working Holiday (לעבוד ולטייל) עם מספר מדינות. ההסכם חל על צעירים בגילאי שמונה עשרה עד שלושים שאין להם ילדים.
ויזה זו נועדה לאפשר לצעירים ממדינות ההסכם עם אוסטרליה שהייה של עד 12 חודשים כדי לחוות את תרבות המדינה המארחת, תוך מתן אפשרות לממן את השהייה / טיול באמצעות עבודות מזדמנות. המדינות הכלולות בהסכם הן: אירלנד, בריטניה, בלגיה, גרמניה, דנמרק, הולנד, נורבגיה, פינלנד, קנדה, צרפת, איטליה, אסטוניה, שוודיה, קפריסין, יפן, קוריאה, מלטה וטייוואן.
הפרסומים השונים כאילו ישראלים עם אזרחות ישראלית בלבד יכולים לעבוד באופן חוקי באוסטרליה עם ויזה זו אינם נכונים מאחר ואין הסכם דומה בין ישראל לאוסטרליה ולא ניתן להנפיק ויזה זו בדרכון ישראלי.

מה מאפשרת הויזה?

• להיכנס לאוסטרליה בכל זמן במהלך 12 החודשים מתאריך קבלת הוויזה ואילך.
• אפשרות לשהות למשך 12 חודשים מתאריך הכניסה הראשון לאוסטרליה.
• יציאה וכניסה חזרה לאוסטרליה ללא הגבלה כל זמן שהוויזה תקפה.
• עבודה באוסטרליה במשך 12 חודשים (ניתן לעבוד רק 6 חודשים סה"כ אצל אותו מעסיק).

אשרות לאוסטרליה

אשרת תייר (תת סיווג 676)
אשרה זו מאפשרת לאנשים להגיע לאוסטרליה לחופשה, לבקר משפחה ו/או חברים, או למטרת לימודים או הכשרה בלתי רשמיים. נאסר עליך לבקר באוסטרליה למטרות עסקים או טיפול רפואי. עליך להיות בעל מימון המספיק לכיסוי כל הוצאותיך במהלך שהייתך באוסטרליה. באפשרותך להישאר באוסטרליה פרק זמן שאינו עולה על 12 חודשים, משך השהות שיאושר יהיה תלוי במטרת ביקורך ובנסיבותיך האישיות. אינך רשאי לעבוד כאשר הנך מחזיק באשרה זו.
עסקים – אשרה לשהות ממושכת (תת סיווג 457)
זהו המסלול הנפוץ ביותר למעסיקים המעניקים חסות להצבת עובדים זרים לעבודה באוסטרליה על בסיס זמני. על מנת להיות זכאי לאשרה זו, עליך להיות תחת חסותו של מעסיק ולהוכיח יכולות, כישורים, ניסיון ורקע תעסוקתי המתאימים לאלו הנדרשים עבור המשרה. העסקתך חייבת להיות במשרה מלאה ולהראות שתקבל שכר בגובה או מעל שכר המינימום או רמת שכר המינימום האזורית. לצורך קבלת אשרה זו תעבור בדיקה הקובעת אם אתה עומד בדרישות ידיעת השפה האנגלית, אלא אם כן אתה זכאי לפטור. משך השהות הזו עשוי לנוע בין שלושה חודשים לארבע שנים. אתה רשאי להביא עמך לאוסטרליה בני משפחה שאושרו ובני משפחתך רשאים לעבוד וללמוד.
אשרת מגזר ההשכלה הגבוהה (תת סיווג 573)
אשרה זו מיועדת לסטודנטים זרים המבקשים ללמוד באוסטרליה ואשר תחום לימודיהם העיקרי הוא אחד מהבאים: לימודי תעודה, תואר ראשון, תואר שני עיוני, תואר שני מחקרי. כבסיס לאשרה זו עליך תחילה להתקבל ללימודים במסלול מלא בחוג מוגדר במוסד לימודי באוסטרליה. בנוסף, עליך להראות כי יש ברשותך מספיק כסף לשלם על הנסיעה, שכר הלימוד והוצאות המחיה שלך, של בן/בת זוגך ושל ילדים התלויים בך (ללא תלות באם הם מצטרפים אליך לאוסטרליה ואם לאו) למשך שהותך באוסטרליה. משך השהות ישתנה בהתאם לבא:
אם משך מסלול לימודיך הוא 10 חודשים או פחות: חודש אחד נוסף מיום סיום מסלול הלימודים.
אם משך מסלול לימודיך הוא 10 חודשים או יותר: שני חודשים נוספים מיום סיום מסלול הלימודים.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
052-2870539

מידע שימושי

10 יתרונות למצוא עבודה בחו"ל

אופר

אופר הוא שם כולל למטפלת אשר מנהלת את משק הבית, מטפלת בילדים ובדרך כלל חיה עם בני המשפחה וגרה בביתם. נוסף על הטיפול הפיזי בילדים,

קרא עוד »

שגרירות קנדה

שגרירות קנדה בישראל נמצאת בתל אביב ברחוב נירים חמש. השגרירות הקנדית ממלאת תפקידים רבים וביניהם גם הנפקת אשרות לישראלים המעוניינים לבקר, ללמוד, לעבוד או להגר

קרא עוד »

עבודה מועדפת במרכז

עומדים להשתחרר או כבר השתחררתם ומתעניינים באפשרות המוצעת לכל חייל משוחרר? חושבים על עבודה מועדפת במרכז, בצפון, בדרום או בכל אזור אחר בארץ? עבודה מועדפת

קרא עוד »

מה ללמוד?

השבת המדים והחזרה אל החיים האזרחיים טומנים בחובם הן התרגשות גדולה והן משימות לא פשוטות. בין כל הלבטים השונים, אין ספק כי בחירת מקצוע לחיים

קרא עוד »
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו