דרושים בחו"ל

תוכן עניינים

 

חולמים לעבוד בחו"ל אך אינכם יודעים באילו עבודות אפשר לעבוד?

ריכזנו עבורכם עבודות רבות להן דרושים עובדים רבים בחו"ל.


דרושים במכירות בחו"ל

עבודה שדרושים בה עובדים רבים. בעבודה זו תוכלו להרוויח הרבה כסף. עבודת המכירות הנפוצה ביותר היא בעגלות, כלומר עגלת מכירות בקניונים ברחבי העולם. בעגלות יש מוצרים שונים אותם תאלצו למכור. יש עגלות שמוכרות מוצרי קוסמטיקה שונים כמו קרמים מים המלח, ויש עגלות שבהן מוכרים תכשירי שיער כמו מחליקים או מסלסלי שיער. עוד עבודת מכירות שנפוצה בעיקר ברחבי אירופה, היא עבודת המכירות מדלת לדלת. בה נפוץ למכור בעיקר ציורי שמן. בתקופת חג המולד ובתקופת הקיץ דרושים עובדים רבים למכירות, מכיוון שזו תקופת המכירות החזקה ביותר.

דרושים בחו"ל
דרושים באבטחה
בחו"ל

לרוב מיועד לחיילים משוחררים מיחידות קרביות. ברחבי העולם דרושים עובדי בטחון רבים ולישראלים ששירתו ביחידות קרביות יש ביקוש רב. עבודה עם שכר גבוה ומתגמל. ישנם שני סוגים עיקריים של אבטחה. הסוג הראשון הוא אבטחה בשגרירויות שונות ברחבי העולם. הסוג השני הוא אבטחת אישים. עבודה כשומר ראש. תאלצו לאבטח אנשי ממשל בכירים ולהגן עליהם מפני איומים שונים שהמרכזי בהם הוא איום הטרור.


דרושים בהדרכה בחו"ל

במחנות הקיץ, בארצות הברית וגם במקומות רבים בעולם, דרושים עובדים רבים לתקופת הקיץ. בעיקר בקרב הקהילות היהודיות דרושים עובדים ישראלים במיוחד. עדיפות לבעלי רקע בהדרכה, בקייטנות, תנועות נוער או בצבא. אפשרות להרוויח כסף ולחוות חוויה משמעותית כאחד.


דרושים לטיפול בילדים בחו"ל

מתאים למי שאוהב לטפל בילדים. בקהילות היהודיות ברחבי העולם, דרושים בעיקר מטפלי ילדים ישראלים, מהסיבה שכך הטיפול יכלול איתו ערך מוסף. לעתים, חברי קהילה רבים אפילו ירצו שתלמדו את ילדיהם עברית.


דרושים בהובלת בתים בחו"ל

עבודה פיזית. במקומות רבים בחו"ל דרושים עובדים עם יכולת לעבודה פיזית. עבודה זמנית עם יכולת להרוויח הרבה כסף.


דרושים במנעולנות בחו"ל

דרושים בחו"ל עובדים רבים עבור עבודה בפריצת מנעולים.


דרושים מורים לאנגלית במדינות עולם שלישי

אם אתם מחפשים חוויה משמעותית ואתם שולטים בשפה האנגלית, אתם יכולים ללמד אנגלית במדינות עולם שלישי. במדינות עולם שלישי רבות דרושים מורים מערביים ללימוד השפה האנגלית. אפשר לעשות זאת בגני ילדים, בבתי הספר ולפעמים אף באוניברסיטאות. ביפן אפילו קיימת תוכנית במיוחד עבור מערביים שרוצים ללמד אנגלית, שכוללת מעבר למדינה לשנה.


דרושים במלונאות בחו"ל

עבודה במלונות השונים ברחבי העולם היא עבודת תיירות נפוצה מאוד בחו"ל. סוגי התפקידים שאליהם דרושים בחו"ל עובדים במלון הם מגוונים מאוד. דוגמא לתפקיד נפוץ היא פקיד קבלה, שבה בעצם תהיו הפנים של המלון. תדרשו לתודעת שירות גבוהה פרונטלית וטלפונית. תפקיד נוסף הוא מציל בבריכה, לרוב ידרשו מציל שעבר קורס מצילים. תפקידים נוספים הם עבור חדר האוכל, גם כמלצרים וגם כעובדי מטבח.


דרושים בהדרכת טיולים בחו"ל

עבודת תיירות בחו"ל שמתאימה כמובן, עבור אנשים שאוהבים לטייל ואוהבים סביבת עבודת משתנה. עבודה זו מצריכה אפשרות להתחבר לאנשים חדשים בקלות. כחלק מהתפקיד תצטרכו לדעת כמה שיותר פרטים על המקומות בהם אתם מטיילים, תצטרכו לתת מענה עבור כל בעיה ובקשה שצצה בקבוצה שלכם. תצטרכו לעתים להיות ספונטניים ולשנות תוכניות. לרוב ידרשו מדריכים שעברו קורס בהדרכת טיולים.


דרושים לשדות תעופה בחו"ל

דרושים בחו"ל עובדים רבים לבטחון שדות התעופה השונים, כבודקים בטחוניים. בודק בטחוני אחראי על בטחון נוסעי המטוס. התפקיד הוא לבדוק את הכבודה של נוסעי המטוס ברגע שהם מגיעים לשדה התעופה ולמנוע נזק מבעוד מועד.


דרושים בחקלאות בחו"ל

במדינות רבות דרושים עובדים לחוות אקולוגיות, שדות חקלאיים, או קטיפים שונים. עבודה שמצריכה יכולת פיזית ונכונות לעבודה קשה.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

צרו קשר ונחזור תוך 24 שעות

מאמרים אחרונים
התקשרו עכשיו