אשרת עבודה לאוסטרליה – לחיות את החלום עם עבודה באוסטרליה

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש? השאירו פרטים!

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
שכר מעל 30K
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

אשרת עבודה לאוסטרליהאשרת עבודה לאוסטרליה – לחיות את החלום עם עבודה באוסטרליה

כניסה של ישראלים אל אוסטרליה מותנית בהוצאת ויזה לאוסטרליה. בין אם אתם מעוניינים להיכנס אל אוסטרליה למטרת נופש ובין אם מדובר במטרת תעסוקה, אתם נדרשים לקבל מראש ויזה מתאימה. אוסטרליה ידועה באיכות חיים, נופים קסומים, חופים מרהיבים ואווירה רגועה. מעבר זמני או קבוע אל ארץ הקנגורו קוסם לישראלים רבים ואנחנו נסביר לכם כאן מה צריך לעשות בשביל לקבל אשרת עבודה לאוסטרליה. 

איך אני יכול להגדיל את הסיכויים שלי לקבלת אשרת עבודה?

העלייה בתוחלת החיים יחד עם הירידה בילודה יצרה מצב בו ישנו מחסור בעובדים בתחומים מסוימים. אוסטרליה כיבשת גדולה עושה מאמצים לצמצם את המחסור בכוח אדם ונותנת בהתאם אשרות עבודה לזרים. אם המקצוע שלכם תואם את אחד התחומים בהם ישנו ביקוש רב לעובדים – תצליחו לקבל בקלות אשרת עבודה לאוסטרליה. חשוב להדגיש שרשויות ההגירה באוסטרליה מקפידות לבדוק היטב כל מועמד ואינן ממהרות לספק אשרות עבודה. 

הסכם אשרות העבודה של ישראל ואוסטרליה 

מדינה ישראל חתומה על הסכם אשרות עם אוסטרליה כך שצעירים ישראלים יכולים לקבל אשרת עבודה לאוסטרליה (2500 אשרות בשנה). על מנת לקבל את האשרה עליכם להיות מעל גיל 18 ומתחת גיל 31. כמו כן, עליכם להיות ללא ילדים (נשים לא בהריון). מבחינה כלכלית תתבקשו להוכיח שיש לכם 5000$ בחשבון הבנק ועוד 2000$ למימון הטיסה הלוך ושוב. בתחום החינוך אתם נדרשים להציג תעודת בגרות מלאה או לפחות תעודה שמוכיחה שהשלמתם 12 שנות לימוד. על המועמד להיות דובר אנגלית ברמה טובה ולהתאים לדרישות הבריאות וקוד ההתנהגות הטובה של אוסטרליה. שימו לב שאתם נדרשים להציג גם תעודה על סיום השירות הצבאי או שירות לאומי. 

רשימת מסמכים להגשת בקשת האשרה

  1. פירוט חשבון עו"ש מהבנק עם ריכוז יתרות (כדאי לפחות 20,000 ₪)
  2. תעודת לידה
  3. צילום דרכון (תוקף לחצי שנה קדימה לפחות)
  4. צילום רישיון נהיגה
  5. תעודת בגרות מתורגמת (3 יחידות לפחות באנגלית)
  6. תעודת סיום שירות צבאי/לאומי
  7. טופס בקשה

על כל המסמכים להיות מתורגמים לאנגלית בתוספת של חתימת הפקיד.

כמה זמן אפשר לעבוד באוסטרליה אחרי שמקבלים ויזה?

אשרת עבודה לאוסטרליה תאפשר לכם לשהות ולעבוד במשך 12 חודשים מתאריך הכניסה הראשוני. שימו לב שעליכם להחליף מעסיק לאחר 6 חודשים. אין אפשרות לעבוד אצל אותו המעסיק במשך יותר מחצי שנה. אשרת עבודה לאוסטרליה מאפשרת גם לימודים למשך 4 חודשים. 

כיצד מגישים את הבקשה?

בקשות לאשרות עבודה מוגשות אל שגרירות אוסטרליה. את טופס הבקשה יש להגיש יחד עם כל המסמכים הדרושים כאשר כל המסמכים מתורגמים לאנגלית. שימו לב שהוספתם תמונה עדכנית ושילמתם את האגרה (כ-1250 שקלים). תגדילו את הסיכויים שלכם לקבל אישור אם תצטרפו גם מכתב מהמעסיק באוסטרליה שמאשר שהוא קולט אתכם לעבודה ומצפה לכם. את כל המסמכים תתבקשו לשלוח בדואר רשום או אקספרס אל שגרירות אוסטרליה. נדגיש שלא ניתן להגיש בקשות לאשרת עבודה בעבור אנשים שכבר נמצאים באוסטרליה. עליכם לשהות בישראל בזמן הגשת הבקשה וגם בזמן קבלת התשובה. 

איך מגדילים את הסיכויים לקבלת תשובה חיובית?

אם יש בתמונה מעסיק שמעוניין להעסיק אתכם – יש לכם יתרון על פני מועמדים אחרים. בקשו מהמעסיק להסביר מדוע הוא מבקש להעסיק דווקא אתכם (עובדים זרים) ואלו יתרונות אתם מביאים. במידת האפשר כדאי לבחור במקצוע שנמצא ברשימת המקצועות הנדרשים באוסטרליה. הקפידו להגיש את כל המסמכים הדרושים בצורה ברורה ועניינית. לאחר קבלת אשרת עבודה יהיה קשה לשנות בה פרטים כך שעליכם להקפיד על איות נכון והגשת הבקשה בעבור תאריכים מדויקים. 

למי זה מתאים?

בכל שנה ניתנות במסגרת ההסכם בין ישראל לאוסטרליה 2500 אשרות עבודה לצעירים ישראלים. האשרות ניתנות לעבודה זמנית ולמטרת לימודים במסלולים קצרים. מגבלת הגיל מייעדת את האשרות לצעירים בלבד (עד גיל 31). לרוב, הצעירים הישראלים שיוצאים לעבוד באוסטרליה משלבים את העבודה יחד עם טיול. כל עוד הוויזה שלכם בתוקף תוכלו לצאת ולהיכנס מאוסטרליה ללא הגבלה. לאחר השלמת שנת עבודה אחת באוסטרליה ניתן יהיה להגיש בקשה לשנה נוספת. 

איזו רמת אנגלית צריך?

השפה המדוברת באוסטרליה היא אנגלית כך שאתם נדרשים להיות מסוגלים לנהל שיחה. אם אנכם דוברי אנגלית ברמה טובה כדאי לבחור בעבודה שאינה מחייבת אתכם בקשר רציף עם אנשים. שימו לב שדרישת הבסיס לקבלת אשרת עבודה לאוסטרליה היא בגרות ברמה של 3 יחידות לפחות באנגלית. כישורי אנגלית טובים יהפכו את השהייה שלכם באוסטרליה לנעימה יותר, כדאי לחזק את כישורי האנגלית לקראת הנסיעה באופן עצמאי או בעזרת קורסים. 

איך מתחילים בתהליך?

אם אתם עומדים בדרישות, אין לכם עבר פלילי, בריאותכם תקינה ולא קבלתם בעבר סירוב לאשרה – תוכלו להגיש את הבקשה בעצמכם או בעזרת חברה שמתמחה בתחום. הגשת הבקשה בליווי של אנשי מקצוע מבטיחה הרכבת תיק מסמכים מדויק. אתם תקבלו מענה מלא לכל שאלה והנחיות להצגת הנתונים בצורה שמגדילה את הסיכויים שלכם לקבלת תשובה חיובית. צרו קשר עוד היום עם חברה שמתמחה באשרות עבודה לאוסטרליה, תקבלו הנחיות, תתחילו לאסוף את המסמכים הדרושים ובתוך זמן קצר כבר תוכלו להתחיל לארוז את המזוודות. 

אז מה היה לנו בכתבה:
שמרית דהן
שמרית דהן

עובדת בחברת terminal עבודות בחו"ל מעל 11 שנה מתסעקת בתחום, תדאג לכם לכל העבודות שאתם רוצים לעבוד בחו"ל, במגוון תחמים מקוסמטיקה למנועלן.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>