אינטרנט בספרד

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש? השאירו פרטים!

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
שכר מעל 30K
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

איך תתקשרו עם החברים והמשפחה בארץ באמצעות האינטרנט מספרד?

אחרי שהגעתם למחוז חפצכם, הנחתם את הדברים, אכלתם, שתיתם, ואתם מוכנים לקראת עבודה בחו"ל, מה עכשיו? למי שמתגעגע הביתה או סתם רוצה לשתף את החברים בקצת חוויות מספרד, ברור כבר לכולנו שמאז שהגיע האינטרנט לכל מקום, ומאחר שהוא זמין וקל לשימוש, זו הדרך הטובה ביותר לשיחות עם הארץ.

שיחת אינטרנט מספרד ליד הקפה

למי ששוהה תקופה קצרה בספרד, חסר מקום מגורים קבוע או דירה שכורה בספרד וגם אינו בעליו של מחשב נייד, כמעט בכל עיר בספרד ניתן למצוא אינטרנט קפה. לא תמיד יש קפה, אבל חיבור לאינטרנט כן, וגם איש מחשבים שיתחזק אותו. התשלום הוא לרוב באמצעות קניית דקות/שעות גלישה, ולכל מקום המבצעים שלו. המחירים משתנים מעיר לעיר ואף מקפה לקפה, ובעוד שבמקום אחד שעת גלישה תעלה אירו אחד, באחר היא יכולה לעלות גם ארבעה. אתר www.cybercafes.com מציע כתובות וטלפונים של הרבה מהם.

התקנת אינטרנט בבית

למי שהתמזל מזלו ויש לו מחשב ואפילו דירה לגור בה, למה לא לגלוש בנוחות הבית. אז איך מתחברים לרשת האינטרנט מספרד? כמו בארץ, דרכי ההתחברות לרשת האינטרנט בספרד הן באמצעות מודם המחובר לקו הטלפון, באמצעות חיבורי ADSL, דרך הכבלים או במודם סלולרי שהולך וצובר פופולריות. בקישורים הבאים תמצאו מדריך ספקי אינטרנט בספרד:
מדריד-
Conexion Gratis- http://conexion-gratis.com
Acceso Ya.com- http://www.acceso.ya.com
Acens- http://www.acens.com
Telefónica- http://www.telefonicaonline.com
ברצלונה-
Auna- http://www.auna.es
ולנסיה-
Ono- http://www.ono.es
ואם אתם כבר משתמשים באינטרנט מהבית, אפשר לחבר למחשב אזניות ורמקולים מתאימים וגם לשמוע את יקיריכם. תוכנת סקייפ (Skype) המוכרת מעניקה שיחות כשהתשלום עליכם, ושירות Speex מאפשר לכם לקבוע לעצמכם מספר של טלפון סלולרי, מבלי לשלם על השיחות. (מי שיתקשר אליכם ישלם בעבור השיחה לטלפון סלולרי). שתי התוכנות פעילות מכל מקום בעולם.

חיבור אלחוטי (Wireless)

לבעלי מחשב נישא, איפה אפשר גם לשתות קפה וגם ליהנות מגלישת אינטרנט בספרד? במקומות המציעים אינטרנט וקפה, לרוב אפשר להגיע עם הנייד ולהתחבר לחיבור הקיים במקום. רוב בתי המלון, מקומות העבודה, בתי הקפה ואולמות ההמתנה בשדות תעופה מציעים חיבור אלחוטי. ניתן לקנות את המרכיבים הבסיסיים לרשת אלחוטית בפחות מ- 100 דולר, וכל המוצרים קלים להתקנה. בקישור הבא תוכלו למצוא רשימת מקומות שבהם ניתן לגלוש באינטרנט בספרד עם כל מחשב נייד בעל כרטיס רשת אלחוטית:  http://www.wi-fihotspotlist.com/browse/intl/2000011/.
אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>