איך למצוא עבודה באוסטרליה

תוכן עניינים

 

איך למצוא עבודה באוסטרליהאם אתם מחפשים עבודה באוסטרליה, האמינו לנו שאנחנו יכולים להדהות אתכם. עבודה באוסטרליה יכולה להיות הזדמנות נהדרת עבור ישראלים רבי, לשפר את תנאי ההעסקה שלהם. אולי אתם כבר בעלי משפחות ואולי אתם ישראלים צעירים, בעוד הראשונים יכולים ליהנות, ביחד עם ילדיהם מתנאי מחיה שאין בנמצא בארץ, החבר'ה הצעירים יותר יכולים ליהנות משכר גבוה שישמש אותם כאשר יחזרו לארץ או אם הם רוצים, עבור הטיול שלהם בעולם.

אלא שלמצוא עבודה בארץ זרה זה לא תהליך פשוט כל כך. התהליך הופך קשה עוד יותר כאשר אתם מנסים למצוא מקומות עבודה מהקצה השני של העולם. אז על מנת להקל עליכם בחרנו בטרמינל 3 להקדיש את המאמר הבא עבור כל אלו המחפשים עבודה באוסטרליה. איך ניתן לעשות זאת ולמה חשוב לשים לב.

 

חלק ראשון, חיפוש עבודה למשפחה עם ילדים

במידה ואתם בעלי משפחה, אתם לא יכולים להרשות לעצמכם להגיע לאוסטרליה בלי עבודה מסודרת שתחכה לכם שם. היתרון הגדול באוסטרליה הוא שמדובר על מדינה משגשגת בה בעלי הכישורים הנדרשים יכולים למצוא עבודה בקלות יחסית.

חשוב לדעת כי במקרה של משפחה העושה רילוקיישן, הוויזה הרלוונטית צריכה להיות וויזה המאפשרת עבודה לאורך שנים ולא רק לשנה, כמו במקרה של הוויזה הזמנית החביבה על הצעירים. תהליך קבלת הוויזה תלוי במקצוע שלכם, בוותק שיש לכם בתחום ובהצהרה של המעסיק שלכם כי הוא זה שפורס עליכם את חסותו. אל תשכחו כי הוצאה של וויזה אוסטרלית עלולה להיות יקרה עבור משפחה עם ילדים, כך שאכן כדאי לוודא עם המעסיק כי הוא לוקח על עצמו חלק בתשלום הכולל של הוויזה. בנוסף, יבדקו האם יש לכם אנגלית ברמה מספקת למגורים באוסטרליה כמו כן, יבדקו את רמת ההשכלה שלכם, שנות הניסיון שלכם בתחום בו ביקשתם לעסוק ועוד.

אחד הענפים הפופולאריים עבור בעלי משפחות העושים רילוקיישן לאוסטרליה הוא כמובן- הייטק אבל לא רק. באינטרנט תוכלו למצוא את רשימת המקצועות המבוקשים על ידי ממשלת אוסטרליה, שהעובד בהם יכול לקבל וויזה בקלות יתרה מאלו שאינם עובדים בתחום.

כמובן, שאתם מוזמנים לפנות אלינו, טרמינל 3, לפגישת ייעוץ בה נפרוס בפניכם את האפשרויות העומדות בפניכם ונעזור לכם בכל שלבי תהליך קבלת הוויזה ומציאת העבודה המתאימה לכישורים שלכם.

 

חלק שני, חיפוש עבודה לצעירים

במקרה הזה, אנחנו מדברים על עבודות זמניות בעיקר שלא קשה למצוא שכמותן ברחבי אוסטרליה. אוסטרליה זו יבשת גדולה המשמשת כאחת מהיצואניות הגדולות בעולם התחום החקלאות. כך, שאם אתם מעוניינים בעבודת כפיים, במקומות בהם המחיה זולה יותר מזו של הערים הגדולות של אוסטרליה, אתם רוצים לחזור לחיות קצת כמו ב- 'קיבוץ' הטרוגני של צעירים מכל העולם, קשה לנו להאמין שלא תוכלו למצוא עבודה המתאימה לכישורים שלכם.

בנוסף, באוסטרליה יש אפשרויות רבות עבור ישראלים המעוניינים לעבוד במכירות, מעבודה בעגלות ועד לעבודה של מכירות מדלת לדלת כנהוג בעולם כולו.

זכרו, כי בכל מקרה, גם אם מדובר על עבודה זמנית, היא צריכה להיעשות בצורה חוקית. עבודה במדינה זרה באופן לא חוקי עלולה לגרור אחריה עונשים כבדים מהם ניתן להימנע בקלות על ידי הוצאת וויזת עבודה מסודרת על פי התקנות הקבועות בחוק.

ההמלצה שלנו, לא לחפש עבודה דרך פרסומות לא מהימנות המופיעות ברשתות החברתיות השונות. אתם עוברים למדינה אחרת, למקום עבודה זר, אל תשכחו לוודא כי מדובר במקום עבודה אמין.

על מנת שתוכלו למצוא עבודה המתאימה לכישורכם, אנחנו מזמינים אתכם לדבר אתנו. אנחנו ב- טרמינל 3 נלווה אתכם לאורך כל הדרך. מהרגע בו ניבט בכם החלום ועד למציאת העבודה הטובה ביותר עבורכם באוסטרליה.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

צרו קשר ונחזור תוך 24 שעות

מאמרים אחרונים
חיי לילה בסידני

אין דבר משחרר יותר מבילוי איכותי ולהנות מחיי לילה בסידני. כדי שלא תצטרכו לשאול את עצמכם לאן לצאת בסידני, קיבצנו עבורכם מידע על חיי הלילה

קרא עוד »
ויזת עבודה בדובאי

  הלא יאומן קרה וישראל חתמה כבר ארבעה הסכמי שלום עם מדינות ערב במפרץ הפרסי ובאפריקה. מעבר להישג המדיני בהסכמי שלום אלה, ישנם גם הישגים

קרא עוד »
עבודה בספרד לישראלים

  ישראלים רבים חולמים לכבוש את העולם. האמת היא שאין הסבר מדעי לסיבה זו. אולי זה משום שמדינת ישראל היא מדינה קטנה בה ההזדמנויות מוגבלות.

קרא עוד »
התקשרו עכשיו