אופר

תמיד חלמתם לעשות כסף בחו"ל? הגעתם למקום הנכון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אופר הוא שם כולל למטפלת אשר מנהלת את משק הבית, מטפלת בילדים ובדרך כלל חיה עם בני המשפחה וגרה בביתם. נוסף על הטיפול הפיזי בילדים, המטפלת גם עוזרת לילדים בהכנת שיעורי הבית, אוספת אותם מהגנים ומבתי הספר, יוצאת אתם לגני השעשועים ומבצעת תפקידים רבים נוספים. כאשר בוחרים את אותה חשוב להשקיע מחשבה, סבלנות ותשומת לב מרובה בבחירה הנכונה. בידיה אנו מפקידים את היקר לנו מכול, את הילדים.אופר

אופר – איך נמצא את הטובה ביותר

  • לפי המלצות – הדרך הטובה ביותר למציאתה היא לפי המלצות. כאשר נקבל המלצות חמות על משהי / משהו נדע כי אנו משאירים את ילדינו ואת ביתנו בידיים נאמנות וטובות.
  • בפרסומים בעיתון, על גבי לוחות המודעות בגני הילדים ובטיפות החלב נוכל למצוא הצעות רבות ושמות של מטפלות מומלצות.
  • כאשר אנו מזמינים אותה לריאיון עבודה, כדאי להזמין אותה בשעה שבה הילדים בבית. כך נוכל להתרשם מהקשר בינה לבין ילדים ולבדוק אם נוצרת ביניהם כימיה.
  • לישראלים הנמצאים בשליחות בעולם, מומלץ לשכור אופר ישראלית. יש סיכוי רב שהקשר בין המשפחה לבין המטפלת הישראלית יהיה טוב יותר מאשר עם מטפלת מקומית.
  • רבים בישראל מעדיפים להעסיק מטפלת ישראלית זרה. אומנם בדרך כלל העסקת מטפלת זרה זולה יותר, אך יש בכך סכנה. מטפלות זרות רבות אינן שוהות בארץ בצורה חוקית והן עלולות להיתפס. נוסף על צער הפרדה, יידרשו המעסיקים לשלם גם קנס גבוה.

אופר – טיפים והמלצות טובות

  • כאשר אתם רוצים שהמטפלת תישאר בביתכם לאורך זמן רב, יש להיות ריאליים באשר לציפיות ממנה ולא לדרוש דרישות מוגזמות.
  • העסקת אופר בבית תלויה גם בתנאים חיצוניים. גודל הבית הוא אחד הפרמטרים המשפיעים. לא כדאי להעסיק מטפלת עם לינה בדירה עירונית ממוצעת. במקרים אלו מומלץ להעסיק מטפלת למשך כמה שעות ביום.

מחפשים את המטפלת הטובה ביותר? רוצים לשמוע  המלצות? בפורטל טרמינל מחכים לכם עם היצע גדול של המטפלות הטובות ביותר. צרו קשר, אנו נשמח לעזור!

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!