אופר בקנדה

תמיד חלמתם לעשות כסף בחו"ל? הגעתם למקום הנכון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
052-2870539

אחרי שנים של חלומות שלא מוצו, החלטתם לקחת את הכפפה לידיים ולהגשים את עצמכם במקום האהוב עליכם. החלטתם להתחיל לעבוד ולחיות בקנדה. כבר שנים שאתם מפנטזים על המרחבים הגדולים, על שפע האטרקציות והטבע הפראי, שמזמין לנשום את האוויר הצלול שבו.

מגוון העבודות המוצעות לישראלים בקנדה דומות מאוד לאלו המוצעות להם בכל מדינה או אזור אחר בעולם: עבודות שיווק ומכירה, עבודות פיזיות ועבודות בתור אופר בקנדה. העבודות כולן, באם תווכו דרך חברות מקצועיות עוד בארץ, מכילות בתוכן את התנאים הסוציאליים הקבועים בחוק.

כל עבודה מסוג זה מחויבת לתת לכם ליווי במהלך תקופת העבודה, ימי חופש קבועים בשבוע (בדרך כלל מדובר באחד כזה, ביום לבחירתכם), הפסקות יזומות במהלך העבודה וחופשות בחגים הדתיים הנהוגים במקום.

למרות הכל, ישנם הבדלים בולטים בין סוגי העבודות השונות, שמומלץ לשים לב אליהן, בעיקר אם אתם מבקשים לצבור חוויות במהלך העבודה:

אופר בקנדה

העבודה כאופר בכל מקום בעולם נחשבת לפופולארית ונדרשת. אין ספק שהפיתויים בה הם גדולים, שהרי אתם מקבלים מגורים חינם, הוצאות מחייה וכמובן משכורת חודשית קבועה. מצד שני, כאשר אתם עובדים בתור אופר בקנדה, שעות העבודה שלכם הופכות גמישות. עצם העובדה שאתם חיים עם המשפחה בבית, עשויה להוביל לכך שתצטרכו לבצע עבודות וטיפול בילדים גם מחוץ לשעות העבודה.

עבודות שיווק ומכירה בקנדה

בין אם תעבדו כסוכני מכירות של ציורי שמן ברחבי קנדה ובין אם תעבדו בעגלות קבועות בקניונים – שעות העבודה שלכם יהיו קבועות. בסוף כל יום עבודה תחזרו לענייניכם הפרטיים, אשר מנותקים מסביבת העבודה היומית. בנוסף, תקבלו הפסקות במהלך היום, כדי להתרענן ולצבור כוחות מחודשים.

כדי לעבוד ולחיות בקנדה בצורה מהנה ורווחית, כזו שתאפשר לכם גם להתאוורר ולטייל בסביבה – השאירו את פרטיכם באתר ואנו נחזור אליכם עם כל ההצעות המשתלמות, כדי שתוכלו לעלות לטיסה אל עבר החלום שלכם!

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
052-2870539

מידע שימושי

10 יתרונות למצוא עבודה בחו"ל

אופר

אופר הוא שם כולל למטפלת אשר מנהלת את משק הבית, מטפלת בילדים ובדרך כלל חיה עם בני המשפחה וגרה בביתם. נוסף על הטיפול הפיזי בילדים,

קרא עוד »

שגרירות קנדה

שגרירות קנדה בישראל נמצאת בתל אביב ברחוב נירים חמש. השגרירות הקנדית ממלאת תפקידים רבים וביניהם גם הנפקת אשרות לישראלים המעוניינים לבקר, ללמוד, לעבוד או להגר

קרא עוד »

עבודה מועדפת במרכז

עומדים להשתחרר או כבר השתחררתם ומתעניינים באפשרות המוצעת לכל חייל משוחרר? חושבים על עבודה מועדפת במרכז, בצפון, בדרום או בכל אזור אחר בארץ? עבודה מועדפת

קרא עוד »

מה ללמוד?

השבת המדים והחזרה אל החיים האזרחיים טומנים בחובם הן התרגשות גדולה והן משימות לא פשוטות. בין כל הלבטים השונים, אין ספק כי בחירת מקצוע לחיים

קרא עוד »
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו