אופר בקנדה

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש? השאירו פרטים!

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
שכר מעל 30K
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

אחרי שנים של חלומות שלא מוצו, החלטתם לקחת את הכפפה לידיים ולהגשים את עצמכם במקום האהוב עליכם. החלטתם להתחיל לעבוד ולחיות בקנדה. כבר שנים שאתם מפנטזים על המרחבים הגדולים, על שפע האטרקציות והטבע הפראי, שמזמין לנשום את האוויר הצלול שבו.

מגוון העבודות המוצעות לישראלים בקנדה דומות מאוד לאלו המוצעות להם בכל מדינה או אזור אחר בעולם: עבודות שיווק ומכירה, עבודות פיזיות ועבודות בתור אופר בקנדה. העבודות כולן, באם תווכו דרך חברות מקצועיות עוד בארץ, מכילות בתוכן את התנאים הסוציאליים הקבועים בחוק.

כל עבודה מסוג זה מחויבת לתת לכם ליווי במהלך תקופת העבודה, ימי חופש קבועים בשבוע (בדרך כלל מדובר באחד כזה, ביום לבחירתכם), הפסקות יזומות במהלך העבודה וחופשות בחגים הדתיים הנהוגים במקום.

למרות הכל, ישנם הבדלים בולטים בין סוגי העבודות השונות, שמומלץ לשים לב אליהן, בעיקר אם אתם מבקשים לצבור חוויות במהלך העבודה:

אופר בקנדה

העבודה כאופר בכל מקום בעולם נחשבת לפופולארית ונדרשת. אין ספק שהפיתויים בה הם גדולים, שהרי אתם מקבלים מגורים חינם, הוצאות מחייה וכמובן משכורת חודשית קבועה. מצד שני, כאשר אתם עובדים בתור אופר בקנדה, שעות העבודה שלכם הופכות גמישות. עצם העובדה שאתם חיים עם המשפחה בבית, עשויה להוביל לכך שתצטרכו לבצע עבודות וטיפול בילדים גם מחוץ לשעות העבודה.

עבודות שיווק ומכירה בקנדה

בין אם תעבדו כסוכני מכירות של ציורי שמן ברחבי קנדה ובין אם תעבדו בעגלות קבועות בקניונים – שעות העבודה שלכם יהיו קבועות. בסוף כל יום עבודה תחזרו לענייניכם הפרטיים, אשר מנותקים מסביבת העבודה היומית. בנוסף, תקבלו הפסקות במהלך היום, כדי להתרענן ולצבור כוחות מחודשים.

כדי לעבוד ולחיות בקנדה בצורה מהנה ורווחית, כזו שתאפשר לכם גם להתאוורר ולטייל בסביבה – השאירו את פרטיכם באתר ואנו נחזור אליכם עם כל ההצעות המשתלמות, כדי שתוכלו לעלות לטיסה אל עבר החלום שלכם!

אז מה היה לנו בכתבה:
שמרית דהן
שמרית דהן

עובדת בחברת terminal עבודות בחו"ל מעל 11 שנה מתסעקת בתחום, תדאג לכם לכל העבודות שאתם רוצים לעבוד בחו"ל, במגוון תחמים מקוסמטיקה למנועלן.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>