אופר בלונדון

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש? השאירו פרטים!

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
שכר מעל 30K
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

"אבל בלונדון יש יותר סרטים, בלונדון יש מוסיקה טובה, בלונדון טלוויזיה מצוינת, בלונדון אנשים יותר אדיבים…" – קשה מאוד להתווכח עם מילות השיר בכל הקשור לבירתה של אנגליה. אולי רק עם המילים האחרונות, אבל גם הן מתגלות כנכונות לאחר היכרות אמיתית ומעמיקה עם התושבים. אז מי שמעוניין בתרבות, בידור, קלילות ועם זאת גם מעט מהוגנות – לונדון היא המקום עבורו!

בירת אנגליה מהווה מוקד משיכה לצעירים בעיקר, אשר מבקשים לספוג מהאווירה שתמיד הורגשה בה, כזו של פריקת עול, מחתרתיות ועם זאת גם נימוס, אופנה ובורגנות. כדי להרגיש באמת את ליבה הפועם של לונדון, לא מספיק לבקר בה במסגרת נופש באירופה – יש צורך לגור בה ולהתנסות בחוויות היומיומיות שהיא מציעה.

לגור בלונדון

מאחר ולונדון נמצאת בין הערים היקרות בעולם, קשה מאוד להתקיים בה ללא עבודה מסודרת ומכניסה. ישראלים רבים מבקשים לנסות את מזלם בלונדון ומחפשים עבודה באנגליה, כך שהאופציה לגור בעיר היא תמיד אפשרית – ואף משתלמת כלכלית.

אפשרויות העבודה בעיר עבור ישראלים הן מגוונות ויחסית זמינות, בעיקר דרך חברות השמה מקצועיות:

אופר בלונדון

הרעיון העומד מאחורי עבודתו של אופר בלונדון הוא פשוט: אתם משמשים כשמרטפים לילדי המשפחה, כשבתמורה אתם מקבלים שכר חודשי, בנוסף להוצאות מחיה ומגורים מסודרים. מי שהתברך בזיקה לילדים – זו העבודה המושלמת עבורו.

מכירות

התחום הפופולארי והדינאמי ביותר בקרב ישראלים, אשר ידועים ביכולות המכירה שלהם. רוב המכירות מתרכזות במרכז הקניונים היוקרתיים בעיר או במעבר מדלת לדלת ומכירה פרונטלית.

עבודות מזדמנות

תמיד תוכלו למצוא בעיר עבודות זמניות הקשורות במלצרות, הובלות וכדומה. בניגוד לתחומים של מכירות או אופר בלונדון, העבודות הזמניות הן לא תמיד חוקיות ועל כן מומלץ לברר לגביהן טרם ההגעה לעיר, על מנת למנוע סיבוכים מיותרים.

אז אם אתם רוצים עבודה מאורגנת, חוקית ומסודרת שתבטיח לכם הכנסה חודשית ואפשרויות לחוות דברים חדשים ולחיות בבירה האירופאית האופנתית בעולם – השאירו את פרטיכם באתר ואנו נחזור אליכם עם כל הפרטים החיוניים לעבודה, טיסות ללונדון ומגורים בלונדון!

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>