אופר באמריקה

רוצים לעבוד במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער ולהרוויח מעל 30K בחודש? השאירו פרטים!

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
שכר מעל 30K
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

"כמה שירים אפשר לכתוב על אמריקה?" – התשובה היא הרבה, הרבה מאוד. אמריקה מהווה כבר עשרות שנים מוקד לשאיפות של אנשים רבים. אומנים, הוגים ומשוררים מקבלים השראה מהתרבות האמריקאית והחלום של כולם הוא להצליח ולהתקדם באמריקה, תוך שהם מרוויחים כמה שיותר מהשטרות הירוקים.

בישראל, שמושפעת אולי יותר מכל מהתרבות האמריקאית, נוטים להסתכל אל האורים ותומים אשר מגיעים מכיוון אמריקה ולחקות את תרבותה בדיוק מרבי. אבל לא כולם מוכנים להסתפק בחיקוי הישראלי, אלא מבקשים להגשים את עצמם במקום האמיתי.

כדי להצליח להתקדם ולהתפתח באמריקה, כמו בכל מקום למעשה, יש להתחיל היכן שהוא. במטרה לאתר את המשרות הפנויות והמשתלמות, פונים מרבית הישראלים לחברות השמה אשר מתמחות באיתור עבודות המותאמות לקהל הישראלי והעסקתו:

אופר באמריקה

המשרות הפופולאריות ביותר הן עבודות השמרטפות או אופר באמריקה. הרבה משפחות ישראליות אשר הגרו לאמריקה, מעדיפות להעסיק ישראלים צעירים לשמור ולטפל בילדיהם, בתמורה למשכורת חודשית קבועה, מגורים והוצאות מחייה. הרבה צעירים מעוניינים במשרות אלו, שכן הן מאפשרות לחסוך כסף בצורה נוחה.

מכירות

בניגוד לעבודה בתור אופר באמריקה, אשר מחייבת אתכם לקחת אחריות על ילדים ולעבוד לעיתים מסביב לשעון (גם אם לא באופן פורמלי), קיימות עבודות המכירה בקניונים. עבודות מסוג זה נחשבות לפשוטות, מסודרות מבחינת שעות ומכניסות בצורה ניכרת.

עבודות מזדמנות

קיימים סיפורים על כאלו אשר נחתו באמריקה עם דולר בכיס, התגלגלו מעבודה זמנית אחת לשנייה, עד שבסופו של דבר הגיעו לגדולות. מומלץ יותר להגיע מוכנים מהבית מבחינת אישורים וויזות מתאימות, על מנת לא להסתבך עם החוק.

אז אם אתם מעוניינים בעבודה מכניסה מבחינה כלכלית, מהנה, פשוטה וגמישה מבחינת שעות, השאירו את פרטיכם באתר ואנו נחזור אליכם עם מאגר הצעות העבודה החוקיות והרלוונטיות עבורכם, כדי שתוכלו לעלות על המטוס ולהגשים את החלום הגדול ביותר שלכם!

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

פרסמו אצלנו!

קבלו חשיפה של אלפי גולשים למוצר/שירות שלכם!

למידע על אפשרויות הפרסום, השאירו פרטים ונחזור אליכם >>