אופר באוסטרליה

 

החלטתם לעבוד ולחיות באוסטרליה. ארזתם כבר את כל המזוודות, הכנתם את הדרכון, הוצאתם את האישורים הדרושים ואתם בדרך לצבור ממון רב. בין אם החלטתם לעבוד במכירות, באבטחה או בתור אופר באוסטרליה – חשוב שתדעו שהעבודה היא לא הכל ורצוי לצבור גם חוויות בדרך אל העושר.

לא משנה באיזה תפקיד תחליטו לעבוד ובאיזה אזור של אוסטרליה, חשוב להקפיד ולעמוד על הזכויות המגיעות לכם כעובדים מן המניין. לכל עבודה התנאים שלה, אולם כולם מחויבים לספק לכם יום חופש אחד לפחות וחופשות בחגים הרלוונטיים.

יש לשים לב להבדלים בין העבודה כמוכרים בקניונים או סוכני מכירות של תמונות שמן מדלת לדת לבין העבודה בתור אופר באוסטרליה:

סוכני מכירות

שעות העבודה כאנשי מכירות הן מסודרות וקבועות מראש. בסוף יום העבודה תוכלו לנצל את השעות הנותרות ביום לבילויים שיש לחיי הלילה באוסטרליה להציע – או לחילופין להשלמת שעות שינה. הדבר תלוי בכם בלבד. הרעיון הוא שמהרגע שסיימתם את יום העבודה, אתם אדונים לעצמכם.

אופר באוסטרליה

אופר באוסטרליה מחויב לשעות עבודה גמישות, שכן מדובר בטיפול ודאגה לילדים קטנים, שאינם מחתימים שעון בסוף יום העבודה. ייתכנו מצבים בהם תמצאו עצמכם עובדים גם מחוץ לשעות העבודה המוגדרות, שכן בסופו של דבר אתם חיים עם המשפחה המעסיקה בבית ולא יכולים להתנתק ממנה

בכל מקרה, מעבר להבדלים בשעות העבודה עצמן –  החופשות והימים הפנויים הם חלק בלתי נפרד מהחוויה שמצפה לכם כעובדים ותושבים זמניים באוסטרליה. אלו הם הימים שלכם, אותם תוכלו לנצל לטיולים, היכרות עם העיר בה אתם נמצאים וביקור במקומות אטרקטיביים באוסטרליה.

אז אם אתם מעוניינים בעבודה שתוכל לאפשר לכם למצות את החוויה עד הסוף, לעבוד ולבלות במקביל, להרוויח כסף חוקי ובטוח ולטייל במקביל – השאירו את הפרטים שלכם באתר ואנו נחזור אליכם עם כל הצעות העבודה המתאימות לכם ונשמח לענות על כל שאלה שמתעוררת – ללא כל התחייבות מצידכם!

 

מידע שימושי

10 יתרונות למצוא עבודה בחו"ל

עבודה בהולנד לדוברי עברית 

עבודה בהולנד לדוברי עברית 

עבודה בהולנד לדוברי עברית  מחפשים עבודה בהולנד לדוברי עברית? רוצים לעשות רילוקיישן לתקופה מוגדרת או לא ידועה, להיחשף לתרבות שונה לגמרי, שפה זרה, אנשים אחרים,

קרא עוד »

רוצים שנציג יח